Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 18310 wyświetleń

Śmiertelny wypadek na DK65

 
W skutek zderzenia dwóch osobówek zginął 65-letni pasażer toyoty. Siedzący za kierownicą skody mężczyzna oraz kierująca toyoty kobieta z ciężkimi obrażeniami ciała trafili do szpitala. Białostoccy policjanci wyjasniają szczegółowe okoliczności i przyczyny tego zdarzenia.

W miniony wtorek dyżurny białostockiej Policji otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym na drodze krajowej nr 65 w miejscowości Kozińce. Mundurowi natychmiast pojechali na miejsce. Tam wstępnie ustalili, że jadąca w kierunku Knyszyna 62-letnia kierująca toyotą yaris z nieustalonych przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu zderzając się z jadącą z przeciwka skodą Felicją. W skutek tego zdarzenia zginął 65-letni pasażer toyoty. Natomiast 62-latka oraz 23-letni kierujący skodą z ciężkimi obrażeniami ciała trafili do szpitala. Białostoccy policjanci wyjasniają szczegółowe okoliczności i przyczyny tego zdarzenia.

 

 

 

 

 

 

 

źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl

Komentarze (3)

W poniedziałek 22.07.2013r 23-latek
Tomek O.zmarł w szpitalu w B-stoku.

Okrutnie zniszczone samochody. Nie znasz dnia ani godziny, szkoda zwłaszcza tego młodego, co nie zawinił.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.