Wiadomości

  • 10 komentarzy
  • 12396 wyświetleń

Miasto ma 3 rewiry

REWIROWY W STRAŻY MIEJSKIEJ
 
Od stycznia 2008r. strażnicy miejscy czuwać będą nad sprawami porządkowo – administracyjnymi danego rewiru, jako tzw.  rewirowi. Miasto zostało podzielone na trzy rewiry i to do nich zostanie dostosowany harmonogram służby strażników.
 
Za pośrednictwem dostępnych mediów, mieszkańcy Grajewa powiadomieni będą o godzinach pracy rewirowego w danym rewirze miasta, jak również o godzinach dyżurów na Komendzie Straży Miejskiej.  Głównym  celem  jest poznanie rewirowego z mieszkańcami,  poznanie  ich problemów i natychmiastowa pomoc. Zmiany te mają na celu poprawę spokoju, porządku jak i wizerunku naszego miasta.

Straż Miejska w Grajewie
 

piątek, 21 stycznia 2022

Zima zaatakowała kolejny raz

piątek, 21 stycznia 2022

Echa sesji Rady Powiatu Grajewskiego

Komentarze (10)

no to kur*a pieknie, teraz juz wcale nic nie bedzie mozna zrobic na osiedlu bo cie z kazdej strony beda pilnowac. brawo za pomysl ;] komentarz zapewne nie bedzie ukazany no bo jakze zla opinia moglaby byc ujawniona na swiatlo dzienne hahaha

Wypasione rowery!!! Tacy to mają szczęście niektórzy dostają takie tylko na komunie:)

straż miejska maiała się wziąć za parking pod Medikusem na ten temat też było forum ale jak dotąd nic z tym nie zrobiono samochody dalej parkują na zakazach

HAHA znowu zaczną sie ucieczki spod sklepu z otwartym piwem chociaż będzie śmieszniej a tak przy okazji ta straż miejska to nie potrzebnie wydane pieniądze jedyne co dobrze robią to skradają sie pod sklep monopolowe a ja nie wiem komu przeszkadza to picie piwa i tak tego nie zmienią i ..

z kazdej strony wjezdzaj no was texanczycy :d hehe to co ja moge dodac zdrowie straznikow ;]


Straż Miejska????-a gdzie to miasto???
gdzie park do którego można było by wyjść z dziećmi,gdzie ławki na których można było by usiąść,gdzie chodniki przy głównej ulicy tego miasta,gdzie to oświetlenie tych ulic,gdzie dworzec,gdzie sklepy,jest mi wstyd,że tu mieszkam

A moze wladze miasta wezma sie,za porzedki i szumnie ochszczony Central Park(swoja droga kupa smiechu) stanie sie choc namistka parku ,bo jak narazie to smierdzoce bagno,a mialo byc tak pieknie!

Dla tych co już nie mogą: Białystok - Londyn (niedziela 7.30) I po sprawie.

Pozdrowionka dla panów w mundurach.. :)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.