Kultura i rozrywka

MegaMatma w bibliotece!

MegaMatma bezpłatnie w bibliotece!


Dostęp do platform do nauki języka angielskiego dla dorosłych -Angielski 123 oraz dla dzieci -Fun English to projekty, które zapoczątkowały Akademię Rozwoju Osobistego w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Grajewie. Teraz kolej na następną dawkę wiedzy w ramach projektu "MegaMatma w bibliotece".


Uczysz się w szkole podstawowej, gimnazjum czy szkole średniej? A może szykujesz się na studia? Przyjdź do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Grajewie i bezpłatnie skorzystaj z e-zasobów z matematyki. Firma MegaWiedza Sp. z o.o. we współpracy z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego (FRSI) prowadzą pilotażowy projektu "MegaMatma w bibliotece". Miejska Biblioteka Publiczna w Grajewie znalazła się wśród beneficjentów projektu. MegaMatma dostępna na komputerach MBP to możliwość rozwiązywania testów i arkuszy maturalnych online, powtarzania materiału z poprzednich lat, przypomnienia wzorów i definicji.


Zapisy i szczegółowe informacje dostępne na miejscu w czytelni MBP w Grajewie ul. Wojska Polskiego 20 lub tel. 86-272 -36-28.
Zapraszamy do skorzystania!!!

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.