sobota, 29 stycznia 2022

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 13422 wyświetleń

LO żegna absolwentów

Piękne dziewczęta i eleganccy panowie - kwiat grajewskiej młodzieży zebrał się po raz ostatni w czwartkowe popołudnie z swojej szkole przy ul. Mickiewicza. 19-latkowie przybyli odebrać cenzurki, pożegnać wychowawców i wyruszyć w dorosłe życie tworząc "przyszłość, która staje się w nas dziś" (Cz. Banach). W III klasie uzyskali Oni średnią ocen 3,54 - nieznacznie lepszy wynik od poprzedniego rocznika. Na świadectwach ukończenia grupy ponad 200 absolwentów widnieje 137 ocen celujących, 422 bardzo dobre, 876 dobrych, 858 dostatecznych i 890 dopuszczających. 76% uczniów w ostatniej klasie otrzymało wzorowe i bardzo dobre oceny z zachowania, średnia z zachowania na koniec szkoły wynosi 5,19.

Oby dla dobra przyszłości zdarzyło się Im, jak Archimedesowi, pod wpływem olśnienia wyskoczyć z wanny z  okrzykiem „ Eureka!” i wybiec nawet nago na ulicę. Zrozumienie znajdą na pewno u dyrektora Andrzeja Jasińskiego i burmistrza Krzysztofa Waszkiewicza, którzy życzyli, aby mogli Oni realizować swoje najśmielsze plany i pasje oraz udowadniali, że oceny otrzymane na świadectwach nie są "wystawione na kredyt". - Rzeczywistość bywa bardzo pokrętna; ważne byście we wszystkich etapach życia pozostawali sobą - mówił ks. Tomasz Chludziński.


W dzisiejszych czasach dobrze pamiętać słowa Archimedesa: "Znajdźcie mi odpowiednio długi kij i punkt podparcia, a zdołam poruszyć nawet Ziemię! Szukajcie więc a znajdziecie swoje punkty podparcia, starajcie się o granty, podobno dobre pomysły nie mają przeszłości, tylko przyszłość...


Galeria zdjęć

e-Grajewo.pl

piątek, 28 stycznia 2022

Echa sesji Rady Miasta

piątek, 28 stycznia 2022

Rekrutacja do przedszkoli

Komentarze (5)

Super szkoła, super nauczyciele, super uczniowie ;) Więc i wspomnienia będą super :D Aż żal kończyć tę szkołę. :) Pozdrawiam wszystkich!

http://grajewo2.website.pl/galeria/lo_zakonczenie/DSC_9931.html Pani druga od lewej jest najpiękniejsza z całego rocznika :*:*:*

Życzę Wszystkim Absolwentom spełnienia swoich życiowych planów, tych najskrytszych i tych ujawnionych. Szerokiej drogi bez potknięć.

Życzę wytrwałosci w realizacji życiowych planów. Nie poddawajcie się, pokonujcie swoje słabości, bo naprawdę warto zadbać o własną przyszłość. Dziś nauka w cenie. Młody czlowiek bez wykształcenia nie ma szans. Powodzenia.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.