środa, 17 kwietnia 2024

Wiadomości

  • 17 komentarzy
  • 14569 wyświetleń

Który blok następny?

Kolorowe bloki nieśmiało zmieniają wizerunek osiedli. Zarządcy coraz odważniej decydują się na zastąpienie szarej elewacji tęczowymi barwami.
Termomodernizacja i remonty  starych bloków z wielkiej płyty są okazją do ożywienia kolorystyki naszych podwórek. 

e-Grajewo.pl

wtorek, 16 kwietnia 2024

Ruszyły patrole motocyklowe

Komentarze (17)

Najlepiej wyglada ta przybudowka przy starej szkole zamienionej w budynek mieszkalny.Wstyd zeby nie bylo sie tym komu zajac i pomalowac calosc.Jak to wyglada?

Piękny jest także blok TBS przebudowany z budynku szpitalnego na Konstytucji, Poszukiwałem pewnego dnia adresu ul. Konstytucji 28 i nikt nie umiał mi powiedzieć gdzie to jest, a to właśnie ten blok. Ciekawe kto oddaje do użytku blok bez oznakowania go numerem. W w Grajewie połowa nowych domów prywatnych nie posiada numerów a na starych domach często są nieczytelne. Dobry to temat dla Straży Miejskiej, byłaby to naprawdę pożyteczna akcja. Brak numerów stanowi zagrożenie szczególnie przy wezwaniach służb ratowniczych gdzie liczą się czasami sekundy i nie zawsze jest kogo zapytać w którym domu kto mieszka.

Ten ostatni budynek zaczęto budować jeszcze zza ś.p. Gierka

Najlepiej wyglada ta przybudowka przy starej szkole zamienionej w budynek mieszkalny.Wstyd zeby nie bylo sie tym komu zajac i pomalowac calosc.Jak to wyglada?

Morze następny budynek to 26a na os. Południu

komentarz do wypowiedzi krytyka filmowego blok tbs-u to konstytucji 27 najpierw trzeba coś wiedzieć żeby się wypowiadać

gdzie zarzadca bloku targowej 17 drogie wladze idzcie zobaczcie ochyda drzwi wejsciowe to takich w grajewie nie znajdziecie klatka syf to sie nie da opisac to trzeba zobaczyc nasz adm.ma nas serdecznie w nosie...zapraszamy bo to zabytek tylko ze zaniedbany litosci panie burmistrzu.

PZEPRASZAM POMYLIŁEM SIĘ< ALE BRAK NUMERU JEST FAKTEM

najpiekniejsze bloki sa na wiktorowce,brak slów

Ludzie nie macie oczu najlepsze budynki i bloki sa na Pladze eheh:P

A jeszcze najlepsze sa na Traugutta ehh:)

Ja mysle ze nastepnym budynkiem powiinien byc 25 na poludniu

macie racje blok numer 17 przy ulicy Targowej to tragedia...;/ jak to wyglada nie dosc ze tylke lat stoi nie remontowane nie malowane to jeszcze droga dojazdowa do du** dziura na dziurze...zajmijcie sie tym bo to wstyd;/

Proszę zwrócić uwagę, iż żaden z tych bloków nie jest SMLW. Po co robić ładną elewację ????!!!!! Nasze bloki i tak są piękne. Założe sie, że prezesowi się podobają.

chciałabym aby został odnowiony stary blok jest on na osiedlu broniewskiego 4

blok nr 10 na południu także wymaga remontu;

mi sie podobają te bloki... przynajmniej będzie kolorowo... :)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.