sobota, 28 maja 2022

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 10314 wyświetleń

Ktokolwiek widział...

1. Kolneńscy policjanci poszukują zaginionego 43 -letniego mieszkańca miejscowości Korzeniste gm.Mały Płock. Prosimy o pomoc w jego odnalezieniu. Mężczyzna w dniu 21.12.2016r około godz.12.30. wyszedł z domu i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Zaginiony to:

PIEKARSKI BOGDAN , lat 43, zam. Korzeniste gm Mały Płock

Rysopis: wzrost około 173 cm, waga około 75 kg, średniej budowy ciała, oczy koloru niebieskiego, włosy krótkie koloru ciemny blond.

Znaki szczególne:  brak.

Ubrany był w: ciemne spodnie, zieloną materiałową kurtkę, szarą czapkę z dzianiny oraz filcowe buty.

 

2. Kolneńscy policjanci poszukują zaginionej 30-letniej mieszkanki Brzozowa. Prosimy o pomoc w jej odnalezieniu.Kobieta w dniu 17.12.2016r około godz.14.00 wyszła z domu i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Zaginiona to:

SZOSTKOWSKA KAMILA , lat 30 zam. Brzozowo gmina Kolno

Rysopis: wzrost około 160 cm, waga około 52 kg, szczupłej budowy ciała, oczy koloru niebieskiego, włosy długie kolor ciemny blond.

Znaki szczególne:  brak

Ubrana była w: spodnie koloru ciemnego typu legginsy,  czarną kurtkę z kapturem, czarną czapkę, czerwony polar oraz długie czarne kozaki.

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Kolnie pod numerami telefonów /86/ 474 16 19  lub z najbliższą jednostką Policji – telefon 997 lub komórkowy 112.

 

 

źródło informacji – www.kolno.policja.gov.pl

Komentarze (2)

Ostatnio strasznie dużo osób zaginęło w okolicy Grajewa.....dziwne

Podejrzane to że tyle ludzi w naszych okolicach ginie nie powinno tak być

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.