czwartek, 13 czerwca 2024

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 11250 wyświetleń

Krzysztof Ciszyński

Krzysztof Ciszyński - nominowany w Plebiscycie Człowiek Roku 2016 Powiatu Grajewskiego


Krzysztof Ciszyński – policjant z zawodu i zamiłowania, urodzony 1984 r. w Prostkach, żonaty, dwie córki. Ukończył kolejno: szkołę podstawową w Prostkach następnie Technikum Rolnicze w Wojewodzinie. Absolwent studiów wyższych na kierunku pedagogika resocjalizacyjna. Tytuł menagera uzyskał kończąc Organic agriculture collage in Denmark. Obecnie studiuje w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie na kierunku  Bezpieczeństwo wewnętrzne - studia II stopnia. 

W szeregi policyjnej formacji wstąpił w 2007 r. Swoją pracę rozpoczynał w Oddziałach Prewencji w Warszawie. Od 2008 r. pracuje w KPP w Grajewie – początkowo jako policjant Wydziału Prewencji, od 2010 r. na stanowisku dzielnicowego. Obecnie jest dzielnicowym gminy Gajewo. Za pracę został doceniony. W 2012 r. otrzymał nagrodę Komendanta Głównego Policji, w 2016 r. nagrodę ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. 

Krzysztof Ciszyński lubi pracę z ludźmi, chociaż nieraz stwarza ona trudności. Cieszy się kiedy udaje się zrobić coś dobrego, również na polu pozazawodowym. Uważa, że takie życiowe, małe sukcesy są równie ważne jak oficjalne nagrody.  W wolnych chwilach interesują Go sporty ekstremalne, paralotniarstwo, dobra książka, florystyka, projektowanie ogrodów czy ochrona środowiska.
 
Pan Krzysztof jest człowiekiem czynu, lubi działać i widzieć wymierne skutki swojego działania, to niewątpliwie motywuje by dawać z siebie jak najwięcej. W pracy policjanta nie ma monotonii, zawsze są nowe wyzwania. Wybrana przez Niego profesja jest pełna wyzwań, problemów, ale też dająca wielką satysfakcję, zwłaszcza kiedy widzi się konkretne, pozytywne skutki swoich działań i interwencji. Jest to praca z ludźmi i dla ludzi, więc każdy policjant, a przede wszystkim  dzielnicowy musi być po trosze psychologiem, pedagogiem, musi wykazać się zrozumieniem, empatią, a jednocześnie wyznaczać twarde granice, których przekroczyć nie można. - twierdzi nasz bohater. Według Niego jakim się jest człowiekiem, takim się jest policjantem.


e-Grajewo.pl

środa, 12 czerwca 2024

Grajewo. Amerykanie z wizytą w LO

Komentarze (5)

Gratulacje panie krzysztofie

Człowiek z zasadami i pozytywnym poczuciem humoru.

Takich ludzi trzeba u nas więcej, skromnych a jednocześnie dążących do profesjonalizmu. Powodzenia

więcej takich Policjantów Dobrze powiedział jakim jest człowiekiem takim jest Policjantem bo to prawda Pozdrawiam i Gratuluje

Zgodnie z w/w treścią cyt. "Wybrana przez Niego profesja jest pełna wyzwań, problemów, ale też dająca wielką satysfakcję, zwłaszcza kiedy widzi się konkretne, pozytywne skutki swoich działań i interwencji.",

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.