997

Kronika policyjna 997

Komenda Powiatowa Policji w Grajewie informuje o wybranych zdarzeniach zaistniałych na terenie jej działania od 18.12.2004 do 20.12.2004

1. Fałszywy banknot – 18.12.2004 roku około godz.20.30 policjanci grajewscy zatrzymali mężczyznę, który w sklepie spożywczym na ul.Ełckiej usiłował zapłacić za artykuły spożywcze fałszywym banknotem o nominale 100 euro.

2. Kradzież paliwa – w nocy 18/19.12.2004 roku nieznani sprawcy dokonali kradzieży paliwa w postaci oleju napędowego z czterech pojazdów zaparkowanych na parkingu przy ul. Elewatorskiej.


W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia oraz Nowym Rokiem apelujemy do mieszkańców powiatu grajewskiego o zwiększenie uwagi w trakcie dokonywanych zakupów świątecznych na osoby, które w tym właśnie okresie czasu nasilają działania przestępcze polegające na kradzieżach kieszonkowych, wprowadzaniu do obrotu fałszywych banknotów, fałszywych bonów towarowych. Okres ten sprzyja także kradzieżom mieszkaniowym, kradzieżom mienia, zwłaszcza na szkodę osób starszych, czy też pozostawiających bez nadzoru swoje mieszkanie. Apelujemy o rozsądek i rozwagę, a każdą informację dotyczącą zauważonego przestępstwa prosimy kierować pod adres Komendy Powiatowej Policji w Grajewie, bądź Posterunków Policji w terenie.

Przypominamy mieszkańcom, iż okres jesienno-zimowy sprzyja dokonywaniu remontów i konserwacji rowerów i w związku z tym można również zadbać
o oznakowanie rowerów w naszej jednostce Policji. Wystarczy przyjść lub zgłosić telefonicznie zamiar oznakowania, a dzielnicowi załatwią sprawę na miejscu.

Korzystając z okazji życzymy wszystkim internutom (również tym, którzy opisują Policję w jak najgorszym świetle) Zdrowych i Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego 2005 Roku .

mł. asp. Andrzej Łagodziński dla e-Grajewo.pl

środa, 3 czerwca 2020

Konkurs fotograficzny

niedziela, 20 sierpnia 2017

Kino pod chmurką!

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.