piątek, 21 czerwca 2024

997

  • 5 komentarzy
  • 12542 wyświetleń

Kronika policyjna 997

1. Zniszczenie mienia

W nocy z 7 na 8 stycznia w Szczuczynie przy ul. Szpitalnej wandale uszkodzili 6 przęseł oraz 5 słupków betonowych, okalających posiadłość parafii rzymsko - katolickiej w Szczuczynie. Wartość strat to 8 tysięcy złotych. Tego samego dnia szczuczyńscy policjanci ustalili, że chuligani to nieletni mieszkańcy Szczuczyna w przedziale wieku od 11 do 15 lat. Sprawcy tłumaczyli swoje postępowanie brakiem zajęcia, nudzeniem się. W chwili obecnej ogrodzenie jest naprawiane. Dodatkowo dwóch nieletnich wzięło udział w pobiciu swojego kolegi, z którym dochodziło wcześniej do zatargów słownych. Obydwie sprawy  trafią do Sądu Rodzinnego i Nieletnich w Grajewie.

2. Nietrzeźwy kierujący

10 stycznia ok. godziny 15.00 w Grajewie na ul. Brzozowej policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę samochodu osobowego m - ki Volkswagen Golf. Po sprawdzeniu okazało się, iż kierowca jest nietrzeźwy. Wynik badania: 2,33 promila. Pojazd został zabe
zpieczony na poczet przyszłej kary na parkingu strzeżonym.

3. Zaginięcie osoby

11 stycznia o godzinie 17.30 mieszkanka Grajewa powiadomiła o zaginięciu swojej matki Janiny Zyskowskiej ur. 09.04.1923r w Toczyłowie, zamieszkałej Toczyłowo 15. Z otrzymanych informacji wynika, iż mogła wyjść z domu 08.01.2007r. Bezpośrednio po zgłoszeniu zaginięcia policjanci dokonali sprawdzenia budynków na terenie posesji oraz sprawdzili najbliższy teren. Podjęte działania nie przyniosły jednak rezultatu. Na dzień 12.01.2007r. zaplanowano szeroko zakrojoną akcję poszukiwawczą, w której udział biorą rodzina, mieszkańcy Toczyłowa, policjanci, strażacy. Wszystkim dziękujemy za udział w poszukiwaniach.

4. Nietrzeźwy kierujący

11 stycznia w godzinach wieczornych w Grajewie na ul. Szpitalnej policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę samochodu osobowego m - ki Daewoo Tico. Pirat dogowy kierował w stanie nietrzeźwym. Wynik badania: 2,80 promila. Samochód zabezpieczono na poczet przyszłej kary.

Z poważaniem

Oficer Prasowy KPP Grajewo
mł. asp. Andrzej Łagodziński

środa, 3 czerwca 2020

Konkurs fotograficzny

niedziela, 20 sierpnia 2017

Kino pod chmurką!

Komentarze (5)

teraz wszyscy zaginieni znajduja sie w rowach..:/

hmm..."pirat dogowy"...znaczy ze to o policjantow chodzi... :> :D

Piszecie nieprawdziwe informacje.Widziałem zatrzymanie pijanego kierowcy tico.Trzrymał się prosto, nie uciekał, ani nie jechał szybko.Nie wprowadzajcie ludzi w błąd zmyślonymi informacjami.

te wamdale rozwalili tylko 4 przesła a reszte RADEK ..byłem świadkiem zdażenia

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.