Wiadomości

Kronika 998

          Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie informuje, że w dniach 16.10.2007 r. – 21.10.2007 r. odnotowano 9 zdarzeń, w tym 2 pożary i 7 miejscowych zagrożeń .

Ogółem od początku roku zanotowano 749 zdarzeń, w tym: 182  pożary, 563 miejscowych zagrożeń oraz 4 alarmy fałszywe. Ogólna ilość osób poszkodowanych w zdarzeniach to 88 osób w tym,  9 ofiar śmiertelnych.

          W dniu 18.10.2007 r. o godzinie 09.14 w Grajewie na ul. Piłsudskiego doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. W wyniku zderzenia jedna osoba została lekko ranna. Działania nasze polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów, sprawdzeniu czy nie ma wycieku paliwa i innych płynów. W działaniach udział brał jeden zastęp PSP.

          W dniu 19.10.2007 r. o godzinie 16.25 w Rajgrodzie na ulicy Warszawskiej w wyniku urwania haku holowniczego laweta na której znajdowały się samochody osobowe uderzyła w słup energetyczny powodując jego złamanie. Osób poszkodowanych nie było. W działaniach udział brał jeden zastęp PSP Grajewo oraz jednostka OSP Rajgród z KSRG .

 Poza tym w wyżej wymienionym okresie strażacy kilka razy wyjeżdżali do usuwania gniazd niebezpiecznych owadów z budynków .       

               Rzecznik Prasowy KP PSP Grajewo
  mł. bryg. mgr inż. Andrzej Jabłoński

niedziela, 4 czerwca 2023

Kondolencje p. Beacie Biedrzyckiej

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.