czwartek, 7 grudnia 2023

Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 12617 wyświetleń

Kronika 998

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie informuje, że w dniach 08.05.2006r - 15.05.2006r odnotowano 23 zdarzenia, w tym 12 pożarów i 11 miejscowych zagrożeń.

W dniu 09.05.2006r o godzinie 12.01 w wyniku zwarcia instalacji elektrycznej doszło do pożaru samochodu Żuk a następnie lasu mieszanego. W akcji gaśniczej udział brały dwa zastępy PSP.

W dniu 11.05.2006r o godzinie 9.37 na trasie Radziłów - Przytuły doszło do wypadku samochodu ciężarowego przewożącego trzodę chlewną. W celu uwolnienia zwierząt ratownicy użyli sprzętu hydraulicznego. W akcji ratowniczej udział brały dwa zastępy OSP i jeden PSP.

W dniu 13.05.2006r o godzinie 21.15 na trasie Grajewo - Miecze doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych, w wyniku czego rannych zostało 9 osób (1 osoba zmarła w drodze do szpitala). Aby wydobyć dwie uwięzione osoby ratownicy użyli specjalistycznego sprzętu hydraulicznego. W akcji ratowniczej udział brały dwa zastępy PSP.


                                                    PSP APELUJE.

        Apelujemy do wszystkich tych, dla których ważne jest nasze środowisko naturalne.

        Nie bójmy się reagować na przejawy łamania prawa i potępiajmy tego typu praktyki przynoszące wszystkim szkodę.

 

                                                           Komendant Powiatowy PSP w Grajewie.
                                                                      st. kpt. Andrzej Sobolewski.

czwartek, 7 grudnia 2023

Grajewo. Konsultacje społeczne

Komentarze (1)

Dlaczego przebudowując drogę zrobiono taką samą jak pięćdziesiąt lat temu, samochodów chyba nam trochę przybyło. Nie można było dodać po jednym pasie w każdą stronę? Były by wypadki dalej ale nie tak tragiczne i może zabronić jazdy TIR-om w weekendy?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.