Wiadomości

Kronika 997

Kronika 997

07.03.2011 r.

Kolizja drogowa

O godzinie 10.08 dyżurny został poinformowany, że na ul. Krasickiego doszło do kolizji drogowej. Policjanci ustalili, iż kierujący nissanem- mieszkaniec gminy Szczuczyn – podczas zmiany pasa ruchu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu dla kierującego tico- mieszkańca Grajewa. Wszyscy uczestnicy kolizji byli trzeźwi, nikt nie doznał obrażeń ciała. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

Kierowanie w stanie po użyciu alkoholu
O godzinie 17.40 w miejscowości policjanci zatrzymali do kontroli kierującego fiatem. Okazało się, że kierujący, mieszkaniec gminy Rajgród jest w stanie po użyciu alkoholu. Badanie alkomatem 0, 3 promila alkoholu.

08.03.2011 r.

Kolizja drogowa

O godzinie 5.50 dyżurny został poinformowany, że na ul. Ełckiej doszło do kolizji drogowej. Policjanci ustalili, iż kierujący fordem - mieszkaniec Prostek, potrącił psa, który nagle wbiegł na jezdnię.

Osoba poszukiwana
O godzinie 17.55 w Grajewie na ul. Targowej policjanci zatrzymali 21-letniego mieszkańca Grajewa, który był poszukiwany na podstawie nakazu wydanego przez Sad Rejonowy w Grajewie celem doprowadzenia do Aresztu Śledczego.

09.03.2011 r.

Uszkodzenie mienia

O godzinie 8: 14 mieszkaniec Grajewa poinformował dyżurnego, że w dniu 08.03.2011 roku około godziny 19. 00 kierujący volkswagenem uderzył w bok garażu przy ul. Dwornej. Wartość strat właściciel oszacował na kwotę 200 zł.

Kradzież tablic rejestracyjnych
O godzinie 9.20 dyżurny został poinformowany, że w nocy z 8/9.03.2011 roku nieznany sprawca dokonał kradzieży tablic rejestracyjnych z opla zaparkowanego przy Placu 1000-lecia w Szczuczynie.

10.03.2011 r.

Kolizja drogowa

O godzinie 7.47 dyżurny został poinformowany, że na trasie 65 na odcinku drogi Ruda - Ciemnoszyje doszło do kolizji drogowej. Policjanci ustalili, iż z samochodu dostawczego, którym kierował mieszkaniec Moniek urwało się koło, w wyniku czego kierujący zjechał do rowu. Mieszkaniec Moniek z ogólnymi potłuczeniami ciała trafił do szpitala.

Wyrąb i kradzież drzewa z lasu
O godzinie 11.10 mieszkaniec gm. Grajewo osobiście poinformował, że nieznany sprawca dokonał wyrębu i kradzieży drzewa z lasu, położonego w gminie Grajewo. Wartość strat oszacowano na kwotę 2000 zł.

Kolizja drogowa

11.03.2011
O godzinie  2.45 dyżurny został poinformowany, że w Szczuczynie na ul. Łomżyńskiej doszło do kolizji drogowej. Kierujący nissanem, obywatel Litwy zasnął za kierownicą w czasie jazdy, następnie zjechał na pobocze. Tam uderzył w słup, w znak drogowy i w ogrodzenie posesji, po czym przewrócił się na dach. Kierujący nie odniósł żadnych obrażeń. Został ukarany mandatem karnym - informuje KPP w Grajewie

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.