czwartek, 28 października 2021

Wiadomości

Kronika 997

11.11.2010 r.
Zniszczenie mienia
O godzinie 12:25 dyżurny został poinformowany o tym, że w oknie budynku pralni przy Szpitalu Ogólnym w Grajewie została wybita szyba. Wartość strat został oszacowana na kwotę 60 zł.

Kolizja drogowa
O godz. 16:35 na ul. Łomżyńskiej w Szczuczynie doszło o kolizji drogowej. Policjanci ustalili, iż sprawcą kolizji jest mieszkaniec gm. Nowogród, który kierując dostawczym Lublinem, nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i uderzył w tył  Opla Corsa. Oplem kierował mieszkaniec  gm. Przytuły. Kierowcy byli trzeźwi. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

Kolizja drogowa
O godz. 17:10   do kolizji drogowej doszło w Szczuczynie na ul. Granicznej. Z policyjnych ustaleń wynikało, iż kierująca samochodem Volkswagen Vento, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu, podczas zamiany pasa ruchu, uderzyła w bok samochodu Fiat Seicento, po czym odjechała z miejsca zdarzenia. Ustalono, iż  sprawcą kolizji  była mieszkanka  gm. Szczuczyn.  Za popełnione wykroczenie kobieta została ukarana mandatem karnym.

12.11.2010 r.
Sprzedaż alkoholu osobie małoletniej
O godzinie 19:00 policjanci ujawnili fakt sprzedaż alkoholu (piwa) osobie niepełnoletniej, w jednym ze sklepów na Os. Południe w Grajewie.

Uwaga!
Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami istnieje zakaz sprzedaży napojów alkoholowych osobom, które nie ukończyły 18 roku życia. Łamanie tego zakazu jest przestępstwem. Przypominamy sprzedawcom, że prawo daje im możliwość sprawdzenia wieku kupującego. W przypadku wątpliwości co do pełnoletniości nabywcy, sprzedający lub podający napoje alkoholowe ma prawo żądać okazania dokumentu tożsamości.

13.11.2010 r.
Kradzież sklepowa
O godz. 8:15 personel sklepu przy ul. 9 Pułku Strzelców Konnych w Grajewie poinformował o tym, że ujawnił mężczyznę, który dokonał kradzieży produktów spożywczych o łącznej wartości 16,68 zł. Sprawca kradzieży – mieszkaniec Grajewa został ukarany mandatem karnym

Kradzież sklepowa
O godz. 10:30 personel innego sklepu przy ul. 9 PSK w Grajewie ujawnił kobietę, która dokonała kradzieży produktów spożywczych o łącznej wartości 15,98 zł. Kobieta, mieszkanka  gm. Rajgród, została ukarana mandatem karnym.

Kolizja drogowa
O godzinie 11:48 w Grajewie na ul. Piłsudskiego doszło do kolizji drogowej. Ustalono, że sprawcą kolizji jest  kierujący Nissanem Almera, mieszkaniec Łomży, który nieprawidłowo zawracał i uderzył w Renault Kangoo, którym kierował mieszkaniec Orzysza.  Kierujący byli trzeźwi. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

Nietrzeźwy kierujący
O godz. 18:50 jeden z kierujących poruszających się trasą nr 65 poinformował, iż drogą tą, w okolicy miejscowości Ruda, jedzie samochód ciężarowy, którego kierujący najprawdopodobniej jest nietrzeźwy. Policjanci przybyli na miejsce ustalili, iż samochodem ciężarowym Scania jechał mieszkaniec Goniądza, który miał 2,46 ‰ alkoholu w organizmie.

14.11.2010 r.
O godzinie 20:35 mieszkaniec Grajewa poinformował, iż na trasie nr 61, w pobliży skrzyżowania do miejscowości Biebrza, kierujący samochodem VW wjechał na wysepkę. Policjanci ustalili, iż obywatel Litwy jadący samochodem Volkswagen Passat nie dostosował prędkości do warunków panujących an drodze, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w znak znajdujący się na wysepce. Kierujący był trzeźwy, nie doznał żadnych obrażeń ciała.  - informuje KPP w Grajewo

czwartek, 28 października 2021

Ograniczenie wizyt w KP PSP w Grajewie

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.