Kultura i rozrywka

  • 9 komentarzy
  • 6721 wyświetleń

Kreatywna sobota w ZSM nr 2

KREATYWNA  SOBOTA  PRZEDSZKOLAKÓW  W  ZSM  NR 2


  Dnia 29.10.2016 r. w Zespole Szkół Miejskich nr 2 odbyła się kolejna kreatywna sobota dla przedszkolaków. Na początku dzieci obejrzały przedstawienie teatralne pt. „Czerwony Kapturek” w wykonaniu uczniów klasy VI „b”  pod kierunkiem p. Anny Charmułowicz. Następnie dzieci brały udział w zabawach sportowych „Lekkoatletyka dla każdego” na hali MOSiR. Wykonywały zadania i ćwiczenia sprawnościowe między innymi rzut granatem, pokonywanie płotków, slalom i bawiły się w zabawę bieżną „ogonki”.
 
  Na koniec pani dyrektor Barbara Ciszewska wręczyła wszystkim przedszkolakom pamiątkowe dyplomy. Zajęcia sportowe przygotowane i poprowadzone były przez nauczycieli naszej szkoły  p. Małgorzatę Dąbkowską, Przemysława Dąbkowskiego oraz uczniów z klasy sportowej. 
Poza tym dzieci uczestniczyły w różnego rodzaju zajęciach tematycznych: konstrukcyjnych – budowanie domu, techniczno-teatralnych – zabawa wyciętymi przez dzieci kukiełkami, ruchowych przy muzyce. Na koniec przedszkolaki zostały poczęstowane ciasteczkami upieczonymi przez uczniów klas I – III SP.                        
  Rodzice są zadowoleni z możliwości uczęszczania ich dzieci na zajęcia, jakie oferuje im szkoła w ostatnią sobotę miesiąca. Dzięki nim mogą one rozwijać swoje zainteresowania, umiejętności i zdolności.  - informują  nauczyciele Przedszkola w ZSM nr 2 w Grajewie

 

poniedziałek, 25 września 2023

Mazurski Browar zaprasza na święto piwa

Komentarze (9)

przedszkole jest super!!! super dzieciaki i super zajęcia! :)

Nowe przedszkole i super jakość nareszcie w naszym mieście jednak są ludzie którzy chcą i potrafią

Super pomysł.

Super pomysł na spędzenie wolnego czasu przez dzieciaby wiecej takich pomysłów. Geatulacje Pani Dyrektor.

Zajęcia w sobotę ? Jak uczyły w szkole w Mieczach, to była straszna afera jak musiały przyjść w sobotę do szkoły/

do wiem; za to biorą pieniądze,z naszych podatków, to jest ich praca..

Szanujmy pracę innych ludzi zwłaszcza kiedy jest twórcza i od serca a nie od twórcza tylko dla pieniądza brawo szkoła trzymajcie tak dalej bo warto dla dzieciaków i ich rodziców

afera w mieczach to jest każdego dnia z tego co wiem, nie zależnie od pań które tam już nie pracują, wara od fachowców którzy mieli całe życie wyniki, pilnujcie swojego bałaganu, bo się ktoś jeszcze nim zainteresuje.... i będzie AFERa ;)

Szanowna osobo podszywająca się pod rodzica z Mieczy, na szczęście po tylu latach pracy w szkole w Mieczach, nie muszę udowadniać tamtejszym rodzicom, ile czasu wykraczającego poza obowiązujący czas pracy poświęciłam szkole i dzieciom i ile dobrego tam zrobiłam. A Twój wpis mówi tylko o poziomie Twojej kultury osobistej i bardzo źle świadczy o Tobie. Przykre, biorąc pod uwagę fakt, że bardzo łatwo domyśleć się kim naprawdę jesteś. Zastanówmy się „na chłopski rozum” - no jaki rodzic mógłby być świadkiem tego typu „afery” jak się wyraziłaś???? I pamiętajmy, dobry nauczyciel, to taki, który potrafi angażować w proces edukacyjny dzieci i rodziców, a własną wartość buduje na podstawie własnych osiągnięć a nie doszukuje się porażek innych… Pozdrawiam serdecznie rodziców i dzieciaki z Mieczy :) miejmy odwagę podpisywać się pod swoimi postami ;)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.