Wiadomości

  • 12 komentarzy
  • 14806 wyświetleń

Konwencja wyborcza PiS

Konwencja wyborcza PiS
10 października br. w Grajewie odbyła się konwencja komitetu wyborczego Prawa i Sprawiedliwości.


Podczas spotkania nastąpiła prezentacja kandydatów na radnych do Rady Miasta Grajewo, Rady Powiatu i Rady Gminy Grajewo. Przedstawił się również kandydat na burmistrza Grajewa, który mówił o planach,  pomysłach, jak też odpowiadał na pytania podczas debaty.

Przybyli wysłuchali koncertu "Od arii do piosenki, od klasyki do swingu" w wykonaniu Antoniego Czajkowskiego oraz Lizy Wesołowskiej.
Komentarze (12)

Burmistrz nikomu nic nie zarzucał, tylko zapytał:
Skoro ma pan tak bogaty program wyb. dlaczego przez 2 kadencje czyli 8 lat pobytu w samorządzie nic pan z tego planu nie zgłosił lub wykonał,co pan w ogóle ciekawego zrobił przez swoją samorządową karierę???
odpowiedz: mam coś w samochodzie to po konwencji panu pokażę !!!
drugie pytanie burmistrza:
dlaczego mając w sejmiku kandydata pisu Pana R.W. pomiędzy pisem a radnym nie było żadnej współpracy na , które Grajewo tak liczyło?
ODP: TO KONIEC KONFERENCJI DZIĘKUJEMY
TO TYLE...

Ile to kosztowało? i skąd pieniądze na to?

wowcia, na pewno nie za Twoje ...

pytanie o brak współpracy z sejmikiem trzeba raczej postawić radnemu sejmiku...

Wielu mieszkańców Grajewa czeka na mieszkanie komunalne kilka lat. Nie dotyczy to dwudziestokilkuletniej córki radnego PiS pana Antoniego która dostała mieszkanie komunalne na os.1000 lecia w Grajewie....To jest Prawo i Sprawiedliwość

Tyle PIS-IAKI, że sobie pogadacie.

Ja nigdy już nie zagłosuję na PIS, a to dlatego , że wystawił na Burmistrza takiego człowieka jak Cebeliński. Jego poglądy nie mają nic wspólnego z prawicą, to karierowicz podszywa się pod partię, która obecnie jest na "topie". Wstyd...

Najlepiej bedzie jak sie zastanowicie czego oczekujecie od zycia!!!Wtedy mozecie pisac swoje opinnie.Pozdrawiam .

wszystkie partie tylko nie pis i klechy.

Klasku klasku ..a te 8 lat to jeszcze mało Panie W.R.....k..a...Grajewo do dzis nie moze sie podniesc z tego Pana i Pana Kolegi W. nieróbstwa.....

Brawo trzymamy kciuki, czas na zmiany! :)

Popieram obywatela w 100% :) wydawało się że wstyd dla T.C. to start z poparciem PISu ale popieranie T.C przez PIS też wstyd!

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.