Kultura i rozrywka

  • 4 komentarzy
  • 13921 wyświetleń

Koncert 15 XI w Szczuczynie

MIEJSKI DOM KULTURY W SZCZUCZYNIE
zaprasza na koncert z okazji Rocznicy Odzyskania Niepodległości

w dniu 15 listopada 2009 o godz. 17.00 w kościele p.w. Imienia NMP w Szczuczynie

niedziela, 7 czerwca 2026

Szczuczyn. Hiszpańska przygoda z Erasmus+

sobota, 6 czerwca 2026

Planszówki w Muzeum Mleka- 26 VI

Komentarze (4)

Ale kto będzie koncertował?

wpadnie sie hehehe

To było takie przeciętne jedynie monika c. jakoś lepiej wyszła niż reszta a ogólnie to ok.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.