MIEJSKI DOM KULTURY W SZCZUCZYNIE
zaprasza na koncert z okazji Rocznicy Odzyskania Niepodległości
w dniu 15 listopada 2009 o godz. 17.00 w kościele p.w. Imienia NMP w Szczuczynie
piątek, 26 czerwca 2026
piątek, 26 czerwca 2026
Ale kto będzie koncertował?
ci co zwykle
wpadnie sie hehehe
To było takie przeciętne jedynie monika c. jakoś lepiej wyszła niż reszta a ogólnie to ok.
Biuro Podróży
Restauracja
Pozycjonowanie
Dom Pogrzebowy
CentrumMateriałów
Pensjonat & SPA Rajgród
Stomatologia MedycynaEstetyczna
Szkoła Policealna
Pracuj.pl© Copyright 2026, Wszelkie prawa zastrzezone
