Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 10918 wyświetleń

Kolizja w Boguszach

 Jesień to niebezpieczny czas dla wszystkich użytkowników dróg. W Boguszach 68-letni kierujący osobowym volkswagen zderzył się z autobusem, w którym podróżowało 20 osób. Na szczęście nikt w zdarzeniu nie ucierpiał. Kierowca za spowodowanie kolizji został ukarany mandatem karnym.  Do zdarzenia doszło 27.10 około godziny 13:00 w miejscowości Bogusze. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Volkswagen Passat jadąc z Grajewa na prostym odcinku drogi z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z naprzeciwka autobusem. W pojeździe podróżowało 20 osób, był to autobus relacji Grajewo-Ełk. Żadna z osób uczestniczących w zdarzeniu nie doznała obrażeń. Kierowcy byli trzeźwi. Kierujący volkswagenem został za popełnione wykroczenie ukarany mandatem i punktami karnymi.   

Jesień to niebezpieczny czas dla wszystkich użytkowników dróg. Panująca obecnie w naszym kraju aura sprawia, że warunki na drodze robią się bardzo zmienne, bardziej zdradliwe i niebezpieczne zarówno dla kierujących jak i dla pieszych. Dlatego policjanci apelują do wszystkich, zarówno do kierowców, rowerzystów, jak i pieszych, o zachowanie szczególnej ostrożności i rozwagi.  - informuje KPP w Ełku

poniedziałek, 6 lutego 2023

Miniony weekend na drogach

Komentarze (6)

wiesvagen wszystko rozumiem

Myślę,że autobus był relacji EŁK - Grajewo, skoro prowadzący zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo, a jechał z Grajewa. Uczyć się kodeksu drogowego i myśleć, bo głupoty wychodzą.

Czy podawanie wieku kierowcy to nie jest dyskryminacja ze względu na wiek? Zbyt mały sugeruje, że kierowca jest niedoświadczony, zbyt duży, że umiejętności kierowcy są opóźnione. Wszyscy z każdym dniem stajemy się starsi.

A raczej autobus jechał do Ełku a osobówka do Grajewa. Reporterzy za dychę.

Jak możecie tak osądzać człowieka???!!! Skąd wiecie,co było przyczyną??!!!!!! Może zasłabł?,a to,ze ma 68 lat,nie świadczy o tym,ze jest złym,niedoświadczonym kierowcą,może właśnie przeciwnie,co???!!!!!!!

Jeżdżę zawodowo i dziadki którzy są na emeryturze powinni mieć co rok lub chociaż co dwa lata robione psychotesty oraz badania na wzrok cukrzyce i refleks bo to ze jadąc 50km poza terenem zab. To raczej nie jest bezpieczne a wręcz przeciwnie

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.