Wiadomości

  • 13 komentarzy
  • 14416 wyświetleń

Kolejny sukces LO

Grajewo
Ewelina Jakimowicz, uczennica klasy europejskiej Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Grajewie zajęła 2 miejsce w finale wojewódzkim Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej. Jest to już kolejny sukces uczniów liceum w olimpiadach przedmiotowych z zakresu nauk społeczno-politycznych i prawnych. Od 2001 roku młodzież ogólniaka z sukcesami bierze udział w Olimpiadzie Wiadomości o Polsce i Świecie Współczesnym, Olimpiadzie Wiedzy o Prawach Człowieka i Olimpiadzie Wiedzy o Unii Europejskiej. W ciągu tych kilku lat 4 uczniów zostało finalistami szczebla centralnego, 17 laureatami i finalistami wojewódzkimi, a 56 udało się zakwalifikować do zawodów wojewódzkich powyższych olimpiad.
Ewelinie życzymy sukcesów w dalszych zmaganiach ,,olimpijskich”.

piątek, 21 stycznia 2022

Zima zaatakowała kolejny raz

piątek, 21 stycznia 2022

Echa sesji Rady Powiatu Grajewskiego

Komentarze (13)

Gratulacje!!! Oby tak dalej!

Serdecznie gratuluję i życzę powodzenia na przyszłość !

a kto uczy tych przedmiotów?

WOW! Congratulation! You won the tournament! hehe :D Spox. Pozdrawiam!

Gratulacje. Czy zaś to wieeelki sukces był??? Wiedzę z wyżej wymienionych dziedzin uczniowie chłoną całe życie ...równiez na wielu przedmiotach - nie tylko w ogólniaku!
Na edukację europejską duzy nacisk kładzie się zwłóaszcza w gimnazjum. Pozdawiam.
Ps. A te sukcesy to zdobyli uczniowie, których stać było na korki?

Nauczycielem wos uczacym Ewelinę jest pan Adam Doliwa. Ocenić wielkośc sukcesu może ten, kto sam podobny odniósł, zwłaszcza dzięki własnej pracy. Prawdą jest, że wiedzę europejską chłoniemy wszyscy i przez całe życie- tym trudniej jednak w takiej masie "euroekspertów" o efekt, który uzyskała Ewelina.
I jeszcze uwaga natury ogólnej- na korepetycje chodzą zazwyczaj ci uczniowie, którzy nie potrafią w inny sposób zmotywowac się do nauki, lub chcą lepiej przygotować się do matury zastępującej dzisiaj i egzamin wstępny - żadne korepetycje nie przygotują do udziału w olimpiadzie z przedmiotów społecznych.

Konrad, Tobie korepetycje "zwłóaszcza" z ortografii by się przydały ;)

jestem wśród tych 56 :)

:) Ocenić? Któż by śmiał? Rrozumiem,że powyższą notkę oceniajacą obiektywnie i bezinteresomnie napisał sam Pan Doliwa - gratuluję raz jeszcze -prawdziwy majstersztyk! Szkoda wprawdzie, iż tym sposobem odmawia się społeczeństu prawa do refleksji i wyrażania opinii (na wiekszość tematów!) i traktuje je jak stado bezmyślnych gapiów zdolnych jedynie do przyklaskiwania jedynie słusznego :( Z natury ogólnej - każde korepetycje przygotowują do logicznego myślenia, stanowią specyficzną motywację i wpływają ...zwłaszcza na przedmioty społeczne, aż żal, że nie wszyscy mogą z nich korzystać - może w przyszłosci mieliby prawo do wolności słowa.

ja, Tobie - z kojarzenia ;) ...ale czy nas stać? ...i czy zgodnie z teorią aj Tobą kieruje chęć przygotowania się, czy nie potrafisz w inny sposób? :))

Konradzie, mną kieruje chęć przygotowania się, bo w inny sposób zawsze można ;)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.