środa, 29 czerwca 2022

Sport

  • 17 komentarzy
  • 30498 wyświetleń

Kickboxing dla dzieci w ZSM nr 1

Profesjonalne zajęcia kickboxingu.
ZAPRASZA  Ernest Więch  INSTRUKTOR  Z  UPRAWNIENIAMI  PZKBP

Zespół Szkół Miejskich nr 1 w Grajewie
ul. Szkolna 12, sala bokserska
tel. 511 505 505Treningi odbywają się w poniedziałki, środy i piątki:

  • grupa początkująca - godz. 17.30 - 18.30
  • grupa zawodnicza - 18.30 - 20.00
  • zajęcia dla dzieci - poniedziałek, środa godz. 16.30 - 17.30
Kickboxing dla dzieci - zajęcia ogólnorozwojowe z naciskiem na korygowanie wad postawy, wzbogacone o elementy kickboxingu, boksu, K1, z ograniczonym do minimum kontaktem bezpośrednim ćwiczących, z wykorzystaniem sprzętu specjalistycznego.

 

Wzmocnienie psychiki, rozwój fizyczny, nauka samoobrony - to wszystko ćwiczy regularny trening kickboxingu. Od kilku lat miłośnicy tej dyscypliny sportu trenują w Grajewie. Jeszcze możecie Państwo sprawić, by Wasze dziecko dołączyło do ćwiczącej grupy.

Kickboxing to jedna z najszybciej rozwijających się dyscyplin sportu w Polsce. W większych miastach powstają zawodowe kluby. W województwie podlaskim Kickboxing również cieszy się coraz większym zainteresowaniem. W Grajewie od kilku lat zajęcia z KB prowadzi Ernest Więch, trener z uprawnieniami PZKB.

- Wbrew pozorom to bezpieczny sport, od kiedy prowadzę zajęcia żaden z trenujących nie odniósł kontuzji. Do treningu zachęcam szczególnie dzieci i młodzież. Kickboxing oprócz szybkości i elementów samoobrony, kształtuje także charakter, determinację, czy dyscyplinę życiową. Dodatkowo na treningach wykonujemy sporo ćwiczeń korygujących wadę postawy - mówi trener UKS ”Wilk” – sekcja przy ZSM nr 1 w GrajewieSekcja na miejscu treningów ma do dyspozycji ring bokserski.
czytaj więcej:

- Wilki na obozie
- Puchar Polski w Kickboxingu
- Awans kickboxerów
- Mistrzostwa Polski w Kickboxingu
- Polish Open Kickboxing
- Sukces naszych kickboxerów

 

Komentarze (17)

ile będzie kosztować za cały miesiąc?? :)

za caly miesiac placi sie 40 zl, przynajmniej przed wakacjami tak bylo :P

jakie muay-thai?kto w grajewie to potrafi?he

może sie zapisze. mhmm :D

Od jakiego wieku są zapisy dla początkujących?

nie ma oggraniczen wiekowych :D

a czy będzie organizowane jakieś spotkanie/ zebranie pokazowe?

A jutro terninggg juz sie nie moge doczekać :D:D

ja zapisałabym sie gdyby była grupa naprawdę dla początkujących,,, poczatkujących tzn takich co naprawde nic nie umieją,,,to wtedy bym chodziła na 100%!! bo w tamtym roku niby poczatkujący ale już wszystko umieli,,, tak to nie chce....i żałuje :((( bardzo,ze nie ma cos takiego dla OSÓB ,KTÓRE DOPIERO ROZPOCZĘLIBY NAUKĘ KICKBOXINGU OD PODSTAW,,,

jakie koszta ? ile miesięcznie ?

koleżanko wyżej : pewnie nie poszlaś na początku roku tak jak teraz tylko w środku grupa dla początkujących jest naprawdę dla osób zaczynających , zresztą trener zawsze każdego kto dochodzi poprawia osobiście jeżeli potrzebuje pomocy .

Przeciez jak przyjdziesz od poczatku to naprawde ucyzsz sie podstaw. a tak po za tym szybciej sie nauczysz od lepszych :)

treningi kosztuja 50 zł

jaka cena treningow w tym roku?:)

60zł miesięcznie i każdy uczony jest od podstaw naprawdę polecam ;))

Teraz treningi 70 miesięcznie treningi dla początkujących 16 30 średnio zaawansowani 17 30 zaawansowani 18 30 miła atmosfera sam trenuję :D

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.