czwartek, 28 września 2023

Wiadomości

  • 17 komentarzy
  • 10795 wyświetleń

Jechał "wężykiem"

Ełk KPP: Pijany z dożywotnim zakazem prowadzenia pojazdów podróżował z pijaną partnerką i 2-letnią córką

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 36-latka, który nocą samochodem jechał "wężykiem". Okazało się, że jest pijany i ma dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. Pasażerkami pojazdu były także 2-letnia córka kierowcy i jej pijana 32-letnia matka, która próbowała ukryć dziecko przed policjantami.

Policjanci patrolując nocą ulice miasta zauważyli forda, który po jezdni poruszał się tzw. wężykiem. Kierowca, kiedy zobaczył radiowóz gwałtowanie przyspieszył i zaczął uciekać. Po krótkim czasie policjanci zatrzymali forda.
Okazało się, że samochodem podróżował 36-latek z rodziną. Jego partnerka siedziała z przodu trzymając na kolanach 2-letnie dziecko. Kobieta podczas kontroli usiłowała ukryć córkę przed policjantami. Okazało się, że zarówno kierujący fordem ojciec, jak i matka dziewczynki są pijani. Oboje mieli po ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Ponadto policjanci ustalili, że mężczyzna od 2008 roku ma dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów.
Stan rodziców zdecydowanie nie pozwalał odpowiednio zająć się swoim dzieckiem. Policjanci przekazali dziewczynkę pod opieką trzeźwej babci. Dokumentacja z tego wydarzenia trafi do sądu rodzinnego i nieletnich.

Komentarze (17)

500 plus wychodzi

2 letnia. To raczej efekt szczodrości poprzedniej ekipy rządzącej. 500 na pierwsze trudno dostać..

I bez 500 plus,było to samo.A teraz przeżywacie,przecież od 2008 ma zakaz.Ach ci ludzie

Wiekszosc meneli 500+ przeznzcza na alkohol wielkie brawa dla Szydlo i pis u.l

Trzeźwe było dziecko i samochód.

Wy i te wasze 500+. Zazdrościcie?Ja mam dwójkę i mam 1000 i żadna złotówka nie jest wydana na alkohol.Ci co pili przed 500+ to i będą pić dalej nawet nie mając 500+. Załóż rodzinę i nie miej 500+ zobaczyłabyś ile to wszystko kosztuje i jak łatwo jest wyżyć z niskich pensji.

A co ma z tym wspolnego 500+. Glupota wychodzi to dowod na to ze taci ludzie nie powinni miec dzieci.

Emilia proponuję odwiedzić lekarza.

Emila, głąbie, córka ma dwa lata, a 500+ jest od kilku miesięcy...

Emila jak masz coś do powiedzenia to powiedz a jak masz pierdolić bzdury to się poprostu zamlnij ok

Zazdrość bo Emila ma 500 minus

500+ łatwo przyszło, łatwo poszło. Ich złapano a reszta towarzystwa? Przecież sami nie pili!

Brawo PiSiory 500+ dla patoli niech kupują auta i chleją! 500+powinno być tylko dla tych rodzin co ciężko pracują i próbują się dorobić czegoś bądź odłożyć na przyszłość dziecka !

Przed 500 plus ludzie nie pili? Od samego rana głupoty wypisywać. Gratulacje Emilko.

Wy i te Wasze 500plus.Przecież w 2008 stracił prawko też przez 500plus?

co to za oszołomy tylko 500 plus wiecej nic zazdroszczą że biedni dostali na dzieci żeby z biedy nie zabierali dzieci kodowcy piep ....ni

Ja nie mam 500+ale jestem za tym zeby inni mieli. Niektorzy są zazdrosni o te pieniądze ,,,,wstyd! Żeby bylo 100+to by też nie pasowało.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.