sobota, 28 maja 2022

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 6125 wyświetleń

Izba Administracji Skarbowej

W związku z ogłoszeniem z dniem 2 grudnia 2016 r.  ustawy z dnia 16 listopada 2016 r. Przepisy wprowadzające ustawę o Krajowej Administracji Skarbowej, informujemy, że z dniem 2 grudnia 2016 r. Izba Skarbowa w Białymstoku przekształca się w Izbę Administracji Skarbowej w Białymstoku.

Tym samym nastąpiła zmiana nazwy jednostki administracji publicznej, z dotychczasowej "Izba Skarbowa w Białymstoku" na "Izba Administracji Skarbowej w Białymstoku". Jednocześnie informujemy, że do dnia 1 marca 2017 r. organem w sprawach podatkowych, egzekucyjnych i administracyjnych nadal pozostaje Dyrektor Izby Skarbowej w Białymstoku zarządzający Izbą Administracji Skarbowej w Białymstoku.
IAS Białystok

 

Komentarze (2)

Po co podatnik ponosi koszty zmiany pieczątek, nazw szyldów, zapisów i innych popierdułek? Kto szasta publicznym groszem na lewo i prawo? Polska Grecja zbliża się milowymi krokami.

Aga masz rację. Wprowadzają tylko chaos, zamieszanie i ciągłe zmiany, za którymi nikt nie nadąży. I jak to ma wszystko dobrze funkcjonować? Zawsze wszystko kosztem normalnego człowieka, bo przecież skądś kasę trzeba wziąć na te wszystkie rewolucje na każdym froncie.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.