poniedziałek, 15 kwietnia 2024

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 10357 wyświetleń

"Innowacje 15+" w Wojewodzinie

Uczniowie i absolwenci Zespołu Szkół w Wojewodzinie biorą udział w projekcie realizowanym przez Białostocka Fundację Kształcenia Kadr "Innowacje 15+". Celem projektu jest testowanie i wdrażanie nowych metod wczesnej interwencji socjalnej i przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu młodzieży po piętnastym roku życia.

W ramach projektu 15 uczniów i absolwentów uczestniczyło w dwudniowych warsztatach szkoleniowych w Warszawie, które kształciły umiejętności obsługi platformy zdalnej nauki.

Każdy z uczestników projektu ukończył kurs w formie e-learningowej w wybranej przez siebie profesji. Wdrażając nowe metody przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu, Białostocka Fundacja Kształcenia Kadr zapewniła też uczniom z Wojewodzina zdalne poradnictwo zawodowe oraz sponsorowała wyjazd do stolicy, zwiedzanie (m. in. Centrum Nauki Kopernik) oraz pobyt w ekskluzywnym hotelu The Westin Wasaw Hotel. http://www.westin.pl/

Koordynatorem projektu w Wojewodzinie jest wicedyrektor – Kazimierz Szymkuć.poniedziałek, 15 kwietnia 2024

Ogłoszenie Szpitala Ogólnego w Grajewie

poniedziałek, 15 kwietnia 2024

Skrót meczu z WIGRAMI

Komentarze (2)

Każdy pomysł zapobiegający bezrobociu zasługuje na pochwałę, brawo!

Prace daja przedsiebiorstwa NIE szkolenia. w Polsce bezrobocie przekracza 13% nie dlatego, ze 13% do niczego sie nie nadaje, tylko dlatego, ze mamy za malo miejsc pracy - za malo przedsiebiorstw, przemyslu.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.