piątek, 28 stycznia 2022

Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 9715 wyświetleń

Inicjatywy Wojewodzina

Klasa I technikum architektury krajobrazu, któej wychowawcą jest Pan Wiesław Ruszczyk, z Zespołu Szkół w Wojewodzinie w dniu 10 kwietnia 2008 roku wspólnie z Kołem Wędkarskim PZW z Grajewa przeprowadzili udaną akcję sprzątania terenów przyległych do Jeziora Toczyłowskiego. Zebrano tyle śmieci, że zabrakło przygotowanych  worków, jednak udało się zdobyć i wykorzystać do tego celu worki po nawozach od okolicznych rolników.
 
Uczniowie technikum o kierunku architektura krajobrazu  nie tylko projektują i urządzają tereny zielone, ale też  dbają o czystość środowiska. Wspaniała inicjatywa miała miejsce także w ubiegłym tygodniu, kiedy to uczniowie tego technikum posadzili 4500 drzewek na terenie Zespołu. Sadzonki drzew uzyskaliśmy z Nadleśnictwa Rajgród w nagrodę za zebrane jesienią żołędzie (450 kg ).

Foto: ZS w Wojewodzinie

czwartek, 27 stycznia 2022

50 osób zakażonych w Grajewie

Komentarze (4)

II TRA prawie wszystko robi teraz i w pierwszej klasie tez no ale pierwsza klasa ma lepeszego wychowawce i o nich jest napisane ich wiecej zdejc a 2klasa to tak tam im tylko pomaga pfff ... basen zawsze2 klasa myje skalniaki tez wszystkie 2 klasa robi poza jednym ( na ktorym tez sadzili ) bo 1 klasie wychowaca robil duzo i to ma byc sprawiedliwosc

zresztą wszystkie drzewka też sadziła 2 klasa .. i troche 2rolnicza ..mozna powiedziec ze IITRA z mała pomocą :)

Pisze to do osoby, ktora podpisała sie "KTOS" -zamiast marudzic zrobcie cos sami "do konca" i wdedy nie bedziecie mic pretensji do innych.

do koncaa .. he .. to my musimy konczyc po ITRA :) ... i drzewka sadzila IITRA :)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.