piątek, 19 sierpnia 2022

Wiadomości

  • 37 komentarzy
  • 10205 wyświetleń

III Grajewski zlot samochodów ciężarowych (5-7.08)

Informujemy, że w związku z organizacją TRUCK SHOW PODLASIE, III Grajewski zlot samochodów ciężarowych w dniach od 5 do 7 sierpnia 2022 r. obowiązuje zmiana organizacji ruchu i częściowe zamknięcie ul. Legionistów.

 

Program imprezy


5 sierpnia
Przywitanie przybyłych gości oraz wystawców

 

6 sierpnia

10.00 przejazd ulicami miasta samochodów biorących udział w zlocie
11.00 oficjalne otwarcie zlotu, prezentacja firm, gości oraz wystawców
12.00-15.00 Koncert zespołu Knaypa, konkursy, Korzystanie z atrakcji przygotowanych przez firmy wspierające organizację zlotu (dmuchańce, lody, grill oraz stoiska branżowe)
15.00 pokaz ratownictwa medycznego i Ochotniczej Straży Pożarnej
17.30-19.00 koncert zespołu droga na Ostrołękę
19.00-20.30 koncert zespołu The Trouble Dudes
21.00 pokaz oświetleniowy ciężarówek - wybór najładniej oświetlonej ciężarówki zlotu
22.00 zabawa przy muzyce + kino plenerowe

 

7 sierpnia

11.00 rozpoczęcie kolejnego dnia zlotu
12.00 ankieta wybór najładniejszej ciężarówki zlotu
13.00 prezentacja martwego pola oraz korytarzu życia
15.00 Ogłoszenie oficjalnych wyników konkursów, wręczenie nagród, przemowa gości oraz zwycięzców
17.00 oficjalne zakończenie zlotu

 

 

Mieszkańców korzystających z ROD „Promyk” informujemy, że parking przy ul. Legionistów będzie wyłączony z użytku w dniach 5-7 sierpnia 2022 r. 

Czasowe utrudnienia w ruchu mogą też wystąpić na innych przyległych ulicach Grajewa. 

Za niedogodności przepraszamy.

 

Organizatorzy

 

Komentarze (37)

Bardzo ekologiczna impreza , mamy tak zanieczyszczone miasto , że zapraszamy kolejne auta żeby dołożyłý smogu samochodowego.
Organizatorom i włacicielom tych ciężaróweka to się podoba , ale mieszkańcom miasta i tym którzy mieszkają w poblizu miejsca organizacji to już trzeba współczuć.


Czy to prawda, że każdy truck zjeżdżający na imprezę przywiezie na pace węgiel dla miejscowej ludności?

Tak Pani Anetko tym bardziej że wjadą, zgadza silniki i będą się dobrze bawić:)

Tak Aneta najlepiej w domu się zamknąć i czekać na COVIDA... Ta Ciężarówka zanieczysci mniej powietrze niż twoje auto..

Do Aneta . Kup sobie wyspę i daj życ ludziom oni Kierowcy pracują na tym sprzęcie i rodziny utrzymują a Ty co żyjesz komentarzy? Też bym tak chciał ale nie lubię ogarnij się

Bezsensowna impreza. Wystarczająco na drodze ich widzimy.

Podsumujmy - teren rekreacyjny grajewa - zablokowany dla mieszkancow na zcly weekend plus do tego spaliny korki,/

Mam nadzieję, że za nieuzasadnione nadużywanie klaksonów pobliska policja w tym roku znajdzie odpowiednie paragrafy aby w piątek, sobotę i niedzielę można było spędzić w spokoju i ciszy.

Już niedługo was zamkną w domach i będziecie mieli ciszę spokój i odpoczynek...

Gdzie można znaleźć harmonogram imprezy?

Nie rozumiem ludzi po co jest robić co kolwiek w tym mieście jakieś imprezy po co na co, później ludzie narzekają nie ma pracy miasto się nie rozwija jak ma się rozwijać jak przyjdą marudy którym nigdy nic nie pasuje Dzięki takim imprezom ludzie słyszą ze te miasto istnieje i robi się bardziej atrakcyjne No chyba ze ludzie wola płace żaba dla dzieci kolejne gdzie się człowiek nie obejrzy stoi płac zabaw nigdy nikomu się nie da dogodzić..

Pani Anetko. I tak przez cały dzień setki tirów i ciężarówek przejeżdża przez wasze i nasze miasto. Niech ten złot się odbędzie. Gorszego smogu i tak nie będzie. Pozdrawiam serdecznie.

Jan, masz rację, impreza bez sensu. Czy zobaczymy jakiegoś innego TIRa, którego nie widzimy na drogach?

Chocholi taniec, lada moment firmy będą padały, a ludziom zabawy w głowie. W Grajewie padnie kilka firm bo kryzys będzie większy niż kryzys światowy w 2008-9 roku. 7 lat rządzenia wystarczyło i spełnił prezes obietnicę "Polska w ruinie".

Zaczął się wypoczynek weekendowy, a tu właśnie zaczyna się WYCIE klaksonów. Nie wszyscy są fanami tego WYCIA.

Miałem się tam jutro wybrać motorkiem ale po przeczytaniu komentarzy nie czję się tam zaproszony i mile widziany przez mieszkańców. Odpuszczam zapraszam organizatorów do organizacji następnej imprezy w Siedlcach tu jest dużo trackerów to się ucieszymy z impry.

Jest piątek 05.08.2022 godz. 20.30 jakieś rozpoczęły masowe trąbienie.

Z tego co widzę na stronie RCKiK Białystok to będzie też można oddać krew. Szkoda, że o tym nie ma żadnej informacji.

Impreza bardzo fajna , super że w Grajewie są takie integracyjne imprezy ! Tylko bardzo proszę aby po 22:00 już nie trąbili bo śpi moje małe dziecko , a mieszkam blisko wiec nawet zamknięte okno nic nie da .

Jeden dzień za nami (piątek) mieszkam w bloku obok i widzę duża różnicę (na plus) w porównaniu z ubiegłym rokiem. Dziękuję za uszanowanie ciszy nocnej i odpuszczenie zbędnego trąbienia

Nie wiem za bardzo komu i czemu służy ta impreza? Nie dosc, że nie mogę wjechać na swoją działkę, to w spokoju spędzić weekendu.

Ciekawe ile miejsca pracy przybędzie po złocie tirów a ile kosztuje podatników taka impreza i Aneta masz rację a niech ktos napisze jak rozwinie się miasto po tym tak jak po balonach i tak właśnie dbamy o przyrodę

Elaa ma rację. Impreza w tamtym roku nie porównuje się do tegorocznej. O wiele lepsza :)

I po co komu ta impreza ? Pogoda słaba to pewnie tłumów nie było :)

Mieszkam w bloku obok hadesu, w tym roku klaksony w ogóle nie są uciążliwe. Domyślam sie że po prostu organizatorzy słuchają ludzi i naprawiają błędy z poprzedniej edycji. Chyba powinniśmy się cieszyć że w końcu w Grajewie rozwijają się jakieś tematyczne imprezy. Jak ktoś nie widzi w tym sensu to niech nadal siedzi w domu i narzeka na wszystko. Nikt nie obiecywał że to będzie impreza dla wszystkich ale w Grajewie i okolicach jest dużo przedsiębiorstw związanych z transportem i i logistyką i myślę że Ci ludzie bawią się dobrze ;)

No z twoich podatków to raczej nie idzie. A ,żebyś chciał,żeby z Twoich szło to więcej zarob.
Z tego co wiadomo to od sponsorów jakbyś już chciał wiedzieć.

Po drugie to podlaskie słynie z usług transportowych,żeby nie to miasta by nie miały na wasze imprezy i drogi.
Więc raz do roku to i im się należy.

Jedna z lepszych imprez w regionie dzięki organizatorzy.

Wszystko fajnie tylko gdzie była OCHRONA ....jak pobito młodego chłopaka. Kierowcy TIRÓW to raczej wielcy panowie i nikt nie widział /

Trolle od narzekania....

Jak dla mnie impreza spoko, wczoraj pomimo kiepskiej pogody duża frekwencja. Dla dzieci dmuchane zjeżdżalnie, lody, gofry. Mamy wakacje, trochę luzu. Rozumiem że może nie wszystkim to odpowiada, ekologia, klaksony i pewnie jeszcze coś tam innego. Podsumowując fajny luźny klimat zlotu zapewniają uczestnicy, organizator powinien być dumny z takiego osiągnięcia.

Panowie co pobili tego chłopaka już są namierzeni i raczej odpowiedzialność ich nie ominie. Więcej alkoholu bo na tym raczej polega ta impreza. Ciekawe ilu piratów na podwójnym gazie wyjedzie na drogę?

Nie ma nic w tym nudnym mieście to źle ,jest coś zorganizowane też źle. Tylko narzekać. Mogłeś /Mogłaś startować na burmistrza a nie mocna gęba tylko w internecie.

A czemu strażacy olali pokaz cięcia samochodu? Przyjechali na hades na sekunde i za chwilę wyjechali

Miejmy nadzieję że ich nie ominie .Ręce trzyma się przy d..piec

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.