Kultura i rozrywka

  • 4 komentarzy
  • 12238 wyświetleń

Harcerskie biwakowanie

W ciągu ostatniego tygodnia w stanicy harcerskiej w Suchej Rzeczce nad Jeziorem Serwy odbył się harcerski biwak letni połączony z kursem zastępowych. Biwak został zorganizowany przez Hufiec "Biebrzański" ZHP w Grajewie, a uczestniczyli w nim członkowie drużyn harcerskich z terenu Grajewa, Rudy i Rajgrodu oraz pewna liczba osób niezrzeszonych. W sumie wzięło w nim udział 28 uczestników i 3 instruktorów kadry.
 Wszyscy uczestnicy brali udział w zajęciach programowych, samodzielnie przygotowywali posiłki, pełnili służbę wartowniczą i porządkową, a przede wszystkim miło spędzali czas. Dzięki pięknej, słonecznej pogodzie wiele czasu spędzaliśmy na plaży i kąpielach w jeziorze. Dodatkowo podczas biwaku 8 harcerzy ukończyło kurs zastępowych, na którym zostali przygotowani do samodzielnego prowadzenia zastępów harcerskich.
W trakcie uroczystego, pożegnalnego ogniska, na którym gościł Wójt Gminy Grajewo - Stanisław Szleter, 2 zuchów złożyło obietnicę zuchową, a 2 harcerzy przyrzeczenie harcerskie.
Organizacja powyższego wyjazdu nie byłaby jednak możliwa dzięki naszym sponsorom, którym pragniemy w tym miejscu serdecznie podziękować.


dh. Agnieszka Chylińska, dh. Kinga Madejek, dh. Tomasz Dudziński

Komentarze (4)

Na obozie było super!! Świetna pogoda, ciekawe zajęcia!!! Miła kadra

Pozdrowienia dla Alexa i Pawła z USA, super harcerek i harcerzy z Rudy i Grajewa i kadry obozu

oboz byl swietny!! wiecej takich wyjazdow prosimy;)) pzdr dla wszystkich uczestnikow a w szczegolnosci namiotu 2 i 3 kofffam was;*;*;*;););)

a no i jeszcze dla michalka i manki i reszty kadry

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.