wtorek, 28 marca 2023

Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 4862 wyświetleń

Grajewo. Uroczyste pożegnanie komendanta straży

W piątek, 3 lutego 2023 r., na terenie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie odbyło się uroczyste pożegnanie mł. bryg. Andrzeja Beczki – Komendanta jednostki, który odchodzi za zasłużony odpoczynek emerytalny.

Komendanta żegnali m.in.: st. bryg. Robert Tadeusz Dzierżek Zastępca Podlaskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP z Białegostoku, przedstawiciele lokalnych samorządów, jednostek OSP, firm i organizacji, a przede wszystkim współpracownicy z Komendy. 

 

Wśród wypowiedzianych słów nie brakło licznych podziękowań za zaangażowanie i poświęcenie, z jakim mł. bryg Andrzej Beczko pełnił służbę, za współpracę i pomoc, której nigdy nie odmawiał, a także za chęci i zapał, których nigdy mu nie brakowało do działania. Odchodzącemu ze służby Komendantowi gratulowano osiągniętych sukcesów, profesjonalizmu i rzetelności, z jakimi pracował każdego dnia. Życzono mu zdrowia, wielu radości i uśmiechów na co dzień, a także rozwijania pasji i spełniania marzeń, na które teraz nie zabraknie mu czasu.

Powiat Grajewski reprezentowali: Starosta Grajewski Waldemar Remfeld, Wicestarosta Grajewski Tomasz Cebeliński i Przewodniczący Rady Powiatu Grajewskiego Grzegorz Gardocki.

Komendantem pełniącym obowiązki jest obecnie st. kpt. Jarosław Szeszko.

 

 

Więcej zdjęć dostępnych na profilu Facebook Powiatu Grajewskiego pod linkiem: https://www.facebook.com/PowiatGrajewski/ 

 

Komentarze (3)

Komendant z przydziału mamy miejscowych oni powinni być gospodarzami jednostki.

Kiedy Portal przestanie nasladowc Kurskigo i Obajtka. Tylko Strazaki, Kolka Gospodyn Wiejskich, Jakies Dworki Szlacheckie, Ogloszenia Parafialne i inne miasta. A gdzie sa nowe zaklady Pracy zeby nie placic ++++++, / Kiedy skonczy sie ta CENZURA ?????.

Arek powinien wrócić na komendanta, fachowiec jakich mało.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.