sobota, 13 kwietnia 2024

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 4490 wyświetleń

Gmina Grajewo. "Luźne Granie" zagrało dla Pań

W sobotę 9 marca br. duet muzyczny  "Luźne Granie" wystąpił dla mieszkanek gminy Grajewo z okazji Dnia Kobiet.

 

W podobnym gronie Panie spotykają się już po raz siódmy. Takie "koncertowe" niespodzianki, przygotowane co roku przez Urząd Gminy i Bibliotekę w Rudzie, jak widać cieszą się dużym powodzeniem.

Jest okazja posłuchać muzyki, spokojnie zamienić kilka słów z bliższymi i dalszymi sąsiadkami, w przerwie porozmawiać z przedstawicielami samorządu. Luźne granie udzieliło się uczestnikom, którzy wspólnie nucili znane przeboje i bardzo miło spędzili czas!

 

fot. e-Grajewo.pl

Komentarze (5)

Chłopaki świetnie zagrali. Poraz kolejny pani Renata - Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej Gminy Grajewo w Rudzie spisała się na medal. To był naprawdę miły wieczór. Ci co nie byli niech żałują.

Po raz siódmy wspaniałe spotkanie z okazji Dnia Kobiet.
Świetny występ zespołu Luźne Granie.
Podziękowanie dla Pana Wojta i Pani Renaty za organizację i pamięć o Paniach z całej Gminy.
Do zobaczenia za rok.

Wspaniała atmosfera, super klimatyczny kameralny koncert. Na wysokim poziomie -jak wszystko co organizuje nasza biblioteka w Rudzie.

Luźne Granie super, fajnie spędzony wieczór. Kto nie był niech żałuje

Super muzyka ! Pani Renatka, Dyrektorka Gminnej Biblioteki w Rudzie kolejny raz dokonała cudów. Wspaniałe wypieki cukiernicze w Starej Kuźni, gdzie gościła Nas Pani Iwonka. Gorące podziękowania za siódme już spotkanie z okazji Dnia Kobiet Wójtowi naszej Gminy. I wielki dzięki wszystkim Paniom obecnym tego dnia za radosną atmosferę i spotkanie.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.