Wiadomości

  • 16 komentarzy
  • 11867 wyświetleń

Fotoradar za 90 tys. zł

Straż Miejska w Grajewie
W dniu 01.10.2007r. dokonano otwarcia ofert na wykonanie zamówienia pn. „Zakup fotoradaru – wersja mobilna przystosowana do instalacji w pojeździe”.

W przedmiotowym przetargu, z dwóch złożonych ofert, została wybrana oferta firmy „ITURA NET Sp. z o. o.” z siedzibą w Puszczykowie. Wybrana oferta spełnia  wszystkie wymagania określone w specyfikacji istotnych warunków zamówienia i jest najkorzystniejsza dla Zamawiającego.

Cena wybranej oferty – 90 899,00 zł brutto.

e-Grajewo.pl

wtorek, 6 czerwca 2023

TEAM 4 - dwa kółka i kolejka

poniedziałek, 5 czerwca 2023

Kondolencje p. Wiolecie Zielińskiej

Komentarze (16)

I CO JESZCZE ZAMIAST PILNOWAĆ PORZĄDKU W MIEŚCIE TO BĘDĄ WYRĘCZAĆ DROGÓWKĘ . ABSURD.CHORE.

Ręce opadają jak się czyta takie wiadomości.

O to ludzie uważać przy wjeżdżaniu czy wyjeżdżaniu z miasta

niech pilnują predkosci w srodku miasta a nie 5 metrów przed znakiem konca miasta to jest idiotyzm wiadomo ze kazdy na czystym wyjezdzie przyszpiesza! Niech sie zastanowią co jest ich zadaniem bezpieczenstwo czy zarabianie pieniedzy na mandatach;)

Czyli policja juz nie jest nam potrzebna :)

No i w końcu najważniejszy problem miasta Grajewa zostanie rozwiązany. Dziękujemy panie burmistrzu.

Za taką kwotę to można wyposażyć profesjonalną siłownię. Zainteresowanie młodzieży siłownią jest coraz większe a ta w MOSIRZE to malutka klitka. Dlaczego w tym mieście nie robi się nic dla młodzierzy. Prywatne osoby robią więcej dla propagowania sportu w Grajewie niż instytucje do tego stworzone. Popatrzcie na tych chłopaków z Gladiatora jak się organizuje imprezy sportowe i uczcie się.

Masz wolny rynek człowieku! Sam się organizuj, gdy taki głosy szłyszę, to jak hasło PRL. Masz koncept, plan, szukaj sponsorów, darczyńców, sam wyłóż własne środki i rób sport. To taki stary dobry nawyk: oni nic dla nas nie robią, miasto nic nie robi, państwo nic nie robi. TO ZRÓB SAM. A może nawet uda Ci się pieniądze zarobić! A tak co do siłowni, zapytaj zwolenników czytania, czy ktoś im buduje nowe czytelnie i biblioteki; czytelników też przybywa nawet wśród młodzieży. Do roboty, rób sport.,

Losowo naliczany podatek od możliwości normalnego poruszania się - ktoś wie jak załatwić sobie litewskie lub jeszcze lepiej białoruskie blachy ? "Religowego" od razu bym uniknął :)

LUDZIE LUDZIE PARANOJA JAK MAJĄ TO W SWOICH OBOWIĄZKACH A MAJĄ TO NIE MA SIĘ CO DZIWIĆ ZE BĘDĄ WYPOSAŻENI W SPRZĘT, A DROGÓWKA TO WIADOMO ŁAP...KA, CO DO SAMEJ WIARYGODNOŚCI INFORMACJI TO ZAJRZAŁEM NA STRONĘ OFICJALNĄ TZW BIP TO KTOS KTO UMIEŚCIŁ JUZ TĄ WIADOMOŚĆ NA TAKIEJ STRONIE KOMERCYJNEJ TO POWINIEN DLA WIARYGODNOŚCI INFORMACJI POCZEKAĆ ZGODNIE Z USTAWĄ BO W CIĄGU 7 DNI OD OGŁOSZENIA SĄ PROTESTY A JAK BĘDZIE TAKI TO TA INFORMACJA MIJA SIĘ Z PRAWDĄ

POCZYTAJCIE PONIZEJ PAJACE A SZCZEGÓLNIE POLECAM 2 W PONIŻSZYM ARTYKULE;
Art. 11. Do zadań straży należy w szczególności:
1) ochrona spokoju i porządku w miejscach publicznych,
2) czuwanie nad porządkiem i kontrola ruchu drogowego - w zakresie określonym w przepisach o ruchu drogowym,
3) współdziałanie z właściwymi podmiotami w zakresie ratowania życia i zdrowia obywateli, pomocy w usuwaniu awarii technicznych i skutków klęsk żywiołowych oraz innych miejscowych zagrożeń,
4) zabezpieczenie miejsca przestępstwa, katastrofy lub innego podobnego zdarzenia albo miejsc zagrożonych takim zdarzeniem przed dostępem osób postronnych lub zniszczeniem śladów i dowodów, do momentu przybycia właściwych służb, a także ustalenie, w miarę możliwości, świadków zdarzenia,
5) ochrona obiektów komunalnych i urządzeń użyteczności publicznej,
6) współdziałanie z organizatorami i innymi służbami w ochronie porządku podczas zgromadzeń i imprez publicznych,
7) doprowadzanie osób nietrzeźwych do izby wytrzeźwień lub miejsca ich zamieszkania, jeżeli osoby te zachowaniem swoim dają powód do zgorszenia w miejscu publicznym, znajdują się w okolicznościach zagrażających ich życiu lub zdrowiu albo zagrażają życiu i zdrowiu innych osób,
8) informowanie społeczności lokalnej o stanie i rodzajach zagrożeń, a także inicjowanie i uczestnictwo w działaniach mających na celu zapobieganie popełnianiu przestępstw i wykroczeń oraz zjawiskom kryminogennym i współdziałanie w tym zakresie z organami państwowymi, samorządowymi i organizacjami społecznymi,
9) konwojowanie dokumentów, przedmiotów wartościowych lub wartości pieniężnych dla potrzeb gminy.

tak ..... zamiast za dzikie wysypiska i porzadek w miescie , to niech straz lapie kierowcow i bawi sie w policje drogowa, mozna podzielic obowiazki jak ma sie 20 straznikow i wtedy mowic o wszystkich - lacznie z ruchem drogowym, a przy 4-ch ????
Panie Burmistrzu w blokach starsi ludzie boja sie wyjsc po zmroku, a pan strazy radar funduje .......... zabawka harcerzykom z ruchu drogowego za 90000 ??!!!!
a ty prawnik-wojus sam pajac jestes !!

Niech chodzo miedzy blokami tam jest ciekawiej

and I think that... fotoradary strazy powinny zaklady ubezpieczen finansowac :) because... wiecej fotoradarow=podobno mniej kolizji, po to je podobno stawiaja... and then... wiecej kasy zostaje w kasie firm ubezpieczeniowych. a skladki rosna.. Right??????

Powinni zajac sie swoimi obowiazkami a nie wyreczac policje, która i tak nic nie robi. Zamiast lapac gowniarz pijacych po pakach i osiedlach to wzieli sie za kierowcow. Kierowca nic takiemu nie zrobi a od pijanych malolatow to jeszcze w łeb dostani - poprostu boja sie swoich obowiazkow i migaja sie od tego naprawde powinni robic. Żenada pani strażnicy!!!!

50 tys. na samochod dla policji, 90 tys. na jakis zbedny radar. A szpital upada i nie ma pieniedzy na szpital. Pozostaje nam umierac na chodnikach patrzac na samochody policyjne i radary.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.