Kultura i rozrywka

Ferie 2011

Rozpoczęły się ferie zimowe.

Dyrektorzy i nauczyciele grajewskich szkół starają się urozmaicić dni wolne od nauki organizując dzieciom i młodzieży przeróżne zajęcia.

Szkoła Podstawowa nr 4 w Grajewie, ul. Konstytucji 3 Maja 23
Uczniowie SP nr 4 w Grajewie mogą każdego dnia pierwszego tygodnia ferii brać udział w specjalnie przygotowanych zajęciach. Tu dominować będą zajęcia sportowo - rekreacyjne np. gry, zabawy i konkursy w świetlicy szkolnej oraz w sali gimnastycznej. Nie zabraknie konkursów muzycznych i plastycznych. Będzie także możliwość skorzystania z sali komputerowej. Zorganizowane zostaną również wyjścia uczniów pod opieką nauczycieli do hali MOSiR.

25 stycznia o godz. 16.00 odbędzie się wieczór poetycko - muzyczny dla nauczycieli emerytów oraz pracowników oświaty ze wszystkich grajewskich szkół i przedszkoli. Drugą część spotkania wypełni minirecital akordeonowy w wykonaniu profesjonalnego duetu nauczycieli Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Ełku w składzie: Bogusław Rząsa i Mirosław Jaroszuk.
26 stycznia o godz. 10.00 w sali gimnastycznej będzie miał miejsce konkurs dotyczący bezpieczeństwa przygotowany przez Komendę Powiatową Policji w Grajewie.
Dodatkowo, jak co roku, dzieci będą mogły zjeść posiłek.

Szkoła Podstawowa nr 2 w Grajewie, ul. A. Mickiewicza 1

Uczniowie  SP nr 2 w czasie ferii zimowych mogą przychodzić do szkoły codziennie w godzinach od 9.00 do 13.00. Przewidziane są dla nich gry, zabawy, konkursy, zajęcia plastyczne, muzyczne, taneczne, przyrodnicze. Dzieci będą mogły także spędzić czas w świetlicy oraz sali komputerowej, a także uczestniczyć w zabawach takich jak: ortografia na wesoło, łamigłówki matematyczne, tańce-przebierańce oraz karaoke. Planowany jest również turniej piłki nożnej na hali MOSiR.
Realizowane będą także dwa projekty:  "Od trudności do sukcesów szkolnych” oraz  "Nasze przedszkole jest w szkole".


Warto także spędzać czas na świeżym powietrzu, jeżdżąc na sankach, nartach, łyżwach lub też lepiąc bałwana.

niedziela, 29 maja 2022

ROCK NA BAGNIE JUŻ ZA MIESIĄC!

niedziela, 29 maja 2022

Wieści z Wojewodzina

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.