środa, 8 lutego 2023

Sport

Erasmus+ Active Fitness

ERASMUS+ W ACTIVE FITNESS


Healthy Lifestyle of Adolescents – Zdrowy tryb życia nastolatków

    Grupa Erasmus+ sobotnie popołudnie spędziła bardzo aktywnie w klubie Active Fitness. 18 lutego spotkaliśmy się z trenerem personalnym, panem Sławkiem Matysiewiczem. 
Spotkanie rozpoczęliśmy od pogawędki na temat zdrowego odżywiania. Potem było już tylko aktywnie – wzięliśmy udział w pełnym treningu ‘crossfit’, programie treningu siłowego i kondycyjnego, który opiera się na wzroście dziesięciu najważniejszych zdolności siłowych uznanych przez specjalistów. 
Po krótkiej rozgrzewce rozpoczęła się ‘tabata’ - interwałowy trening metaboliczny, który w równomierny sposób angażuje stosunkowo najwięcej mięśni naszego ciała. Następnie trening funkcjonalny, który, w odróżnieniu od tradycyjnych ćwiczeń na siłowni, skupia się na naśladowaniu ruchów wykonywanych przez nas w życiu codziennym. Ćwiczenia zakończyliśmy rozciąganiem.


Trening był bardzo intensywny. Oczywiście w ‘crossficie’, jak w każdym innym treningu, należy brać udział  regularnie, aby można było zaobserwować pozytywne rezultaty. Mamy nadzieję, że zajęcia zachęciły uczestników do aktywnego spędzania wolnego czasu. Być może wybiorą tę właśnie formę aktywności fizycznej.

 

 

środa, 8 lutego 2023

Rajd pojazdów zabytkowych 2023

środa, 8 lutego 2023

Turniej r. 2016 w Knyszyne

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.