Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 12308 wyświetleń

Echa III Zjazdu ZOSP RP

W dniu 28.11.2006r. odbył się III Zjazd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczpospolitej Polskiej w Grajewie. Zjazd jest elementem trwającej od początku br. kampanii sprawozdawczo-wyborczej Związku, która zakończy się w roku przyszłym zjazdem krajowym. Zjazd podsumował 5 letnią działalność i wybrał nowe władze ( zarząd oraz komisję rewizyjną ) na przyszłą kadencję. Prezesem Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Grajewie został Jarosław Augustowski-Starosta Grajewski, a funkcje Wiceprezesów powierzono Czesławowi Ołdakowskiemu- Wójtowi gm.Wąsosz, Marianowi Podleckiemu -Nadleśniczemu Nadleśnictwa Rajgród i Stanisławowi Szleterowi- Wójtowi gm.Grajewo. Przewodniczącym Komisji Rewizyjnej został Kazimierz Grabowski.

Zjazd podjął uchwałę programową określającą główne kierunki działania, w tym zwrócono m.in. uwagę na konieczność pracy z młodzieżą -tworzenie młodzieżowych drużyn pożarniczych, konieczność wymiany starego, wyeksploatowanego sprzętu w OSP, szkolenia strażaków oraz działania mające na celu pozyskiwanie środków finansowych na działalność statutową OSP i ogniw Związku.

Antoni Milewski-Sekretarz OP ZOSP RP w Grajewie

 

Komentarze (1)

KSIĄDZ PROBOSZCZ Z PARAFI "OJA PIO"-TO TEŻ STARSZY SIKAWKOWY

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.