Szczuczyn

  • 9 komentarzy
  • 7832 wyświetleń

Dzieci na pływalni

W okresie ferii Miejski Dom Kultury w Szczuczynie zorganizował wyjazd na pływalnię w Grajewie. Z wyjazdu skorzystało 42 dzieci. Wyjazd dostarczył dzieciom wiele radości i pozostawił miłe wspomnienia.


- Wyjeżdżaliśmy wcześniej  na 3 inne pływalnie, ale ta w Grajewie jest najlepsza. Basen jest bezpieczny i przyjazny dzieciom. Na słowa pochwały zasługują ratownicy którzy bardzo sumiennie i z wielkim zaangażowaniem wykonują swoją pracę. Z przyjemnością będziemy korzystać z usług pływalni w przyszłości – powiedział Dyrektor MDK Janusz Marcinkiewicz.

poniedziałek, 6 lutego 2023

Wieści z SP w Szczuczynie

sobota, 4 lutego 2023

Ogłoszenie

Komentarze (9)

Tyle atrakcji dla dzieci na tym basenie że łohoho

Pływalni a nie basenie ;) To robi wielką różnice. A poza tym jak co niektórym nie pasuje to proszę bardzo Basen w Mikołajkach otwarty ;)

Jestem mamą dzieci ,które spędzały ferie z MDK w Szczuczynie.Były bardzo zadowolone z każdej atrakcji zapewnionej przez pracowników MDK , dzięki nim spędziły czynnie ten czas a nie przy komputerze . Gdyby były fundusze myślę ,że pracownicy zapewniliby jeszcze więcej rozrywek naszym dzieciakom. Ale jest jak jest i za to powinniśmy być wdzięczni . Ja jestem i wszystkim pracownikom MDK w Szczuczynie dziękuję bardzo.

Ludzie odpowiedzialni za basen w Szczuczynie powinni zostać pociągnięnci do odpowiedzialności i rozliczeni ze środków utopionych w błoto.

Na początku byłem nieco sceptyczny co do obecnej pływalni ale teraz mogę stwierdzić że jest idealnie dopasowana do wielkości miasta i potrzeb naszych mieszkańców

Zajac sie sprawami biezacymi a nie plakac nad rozlanym mlekiem.Polak madry po szkodzie,gdzie wtedy wszyscy byli?

O złym trzeba ciągle przypominać,a winni którzy są za basen odpowiedzialni i doprowadzili do tego,że była zmniejszana jego głębokość aż do tego stopnia(2.20 do 70 cm)że mogła powstać tylko sala gimnastyczna niech się wstydzą i wiedzą o długiej pamięci mieszkańców.

Pływalnia super. Zazdroszczę grajewianom.

inwestycja trafiona,pływalnia prosperuje na wysokim poziomie,zawsze coś się dzieje,na plus !

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.