sobota, 25 czerwca 2022

Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 10817 wyświetleń

Duże pieniądze dla straży

W ramach programu operacyjnego europejskiej współpracy terytorialnej Polska - Litwa PSP w Grajewie ma możliwość ubiegania się o dofinansowanie nawet do 1mln 500 tys. zł. na rozbudowę i modernizację stanowisk Państwowej Straży Pożarnej.

Sprawę nadzoruje Komenda Wojewódzka Straży Pożarnej, która złożyła wniosek do Wilna, gdzie wkrótce zostanie rozpatrzony przez specjalnie powołaną do tego komisję. Za uzyskane pieniądze PSP w Grajewie rozbudowałaby poddasze budynku jednostki ratowniczo - gaśniczej, zamontowała nowoczesne łącza cyfrowe i oprogramowanie systemów informatycznych. Wszelkie ulepszenia poprawiłyby sprawność i kompleksowość systemu bezpieczeństwa ludności oraz środowiska niezależnie od charakteru i wielkości zagrożenia na terenie powiatu grajewskiego i jego okolic.
e-Grajewo.pl


Komentarze (3)

Oby się udało pozyskać te fundusze skoro jest taka możliwość. Miejmy tylko nadzieję, że żaden urzędnik odpowiedzialny za wnioski o dotacje po drodze nie s...y sprawy. W sprawie bezpieczeństwa każdy grosz się liczy i nigdy nie jest go za dużo.

Co sie liczy ./.niebadzcie naiwni kasa sie liczy , kto ma jej wiecej ten jest spokojny .o wszystko spokojny.

moze tak by kilka nowych stanowisk pracy

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.