czwartek, 30 maja 2024

Wiadomości

  • 16 komentarzy
  • 16394 wyświetleń

Durobex Gazelą Biznesu

Drugie miejsce w woj. podlaskim i 134 w kraju – to lokaty firmy Durobex z Grajewa w VII edycji konkursu „Gazela Biznesu 2006”.Tym samym przedsiębiorstwo umocniło się na pozycji lidera wśród firm z branży posadzek przemysłowych w Polsce.

Przedsiębiorstwo usługowe Durobex istnieje od 19 marca 1998 roku. W tym czasie wykonało ponad 3 mln. m2. posadzek. Jak podkreśla właściciel firmy Grzegorz Maciorowskido końca  2006 firma wykona ponad 1 mln m2 posadzek. Kapituła konkursu szczególnie doceniła idealną gładkość, równość i twardość betonowej posadzki wykonywanej przez Durobex.

”Gazele Biznesu” to projekt promocyjny realizowany wspólnie przez dzienniki ekonomiczne będące własnością Grupy Wydawniczej Bonnier. Jednym z tych dzienników jest wydawany w Polsce "Puls Biznesu" Ideą nagrody jest promowanie małych i średnich firm. Coroczny ranking prezentuje najdynamiczniej rozwijające się przedsiębiorstwa, które wywalczyły sobie bardzo dobrą pozycję na rynku.

Warto dodać, że grajewska firma otrzymała także tytuł – „Przedsiębiorstwo FAIR PLAY 2006”. W konkursie organizowanym przez Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym z Warszawy wyróżniane są firmy, które m.in. stworzyły swoim pracownikom warunki sprzyjające zarówno efektywnej pracy jak i rozwojowi zawodowemu, terminowo wywiązują się ze zobowiązań wobec skarbu państwa oraz aktywnie uczestniczą w przedsięwzięciach charytatywnych.


e-Grajewo.pl

środa, 29 maja 2024

Latarnik wyborczy 2024

Komentarze (16)

Gratulacje dla Pana Grzegorza Maciorowskiego. Brawo Grajewo górą-żeby miasto nadążało za tym i zaczęło wyglądać w końcu jako miasto-Bo warto dla takich Firm Panie Burmistrzu.

Ma koleś szczescie, ma kase, no coz nie kazdemu tak sie uklada. Gratulacje

Super. Gratuluję. Dobrze zainwestowana kasa. Porząne kierownictwo.

gratulacje Grzesiu!!! jestes czlowiekiem sukcesu czego niejedna osoba moze Ci pozazdroscic ...i mysle ze nie tylko tego ;))) oby tak dalej!!!

GRATULACJE GRZESIU

Gratulacje i życzenia dalszych sukcesów w rozwoju firmy.

Brawo Pracownicy Durobexu żeby nie wy to .......

to ciekawe ale ja tu widzę tylko pochlebne komentarze a mój trochę mniej lukrowy to co już zniknął po jednym dniu, czyżby pan Grześ miał tam wtyki. Nie ma to jak wolność słowa co nie?

Gratulacje Panie Grzegorzu
To wielki sukces Pana i Pańskiej firmy Powodzenia i więcej takich wyróżnień

NO nie wiem czyja to zasługa chyba pracowników........ nie chyba ale napewno.

gratulacje dla calej firmy durobex zarowno grzeskowi i michalowi

moim zdaniem to jest zasługa wszystkich, pracowników też, ale tych dobrych a gdyby ręki nie trzymał na wszystkim to dawno już pewnie tej firmy by nie było Gratulacje

i kto by pomyslal ze zaczynal w tapicerni

W której tapicerni, ja też bym tak chciał zacząć.Zazdrośnicy!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.