sobota, 29 stycznia 2022

Sport

  • 13 komentarzy
  • 10535 wyświetleń

Czwórbój lekkoatletyczny

Dnia 17.05.2008r. w Grajewie rozegrane zostały Igrzyska Powiatu Grajewskiego w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców. W zawodach wzięli udział uczniowie dziewięciu szkół podstawowych powiatu grajewskiego. Organizatorem igrzysk była Szkoła Podstawowa nr 4 w Grajewie.

KOMUNIKAT KOŃCOWY

Do Półfinału Igrzysk Województwa Podlaskiego w czwórboju lekkoatletycznym awansują dwie pierwsze drużyny  dziewcząt i chłopców. Półfinał odbędzie się 27.05.2008r o godz. 10. 00 w Piątnicy.
Zarząd Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego składa podziękowanie Dyrekcji  Szkoły Podstawowej nr 4 w Grajewie za udostępnienie obiektów sportowych. Zbigniewowi Łajewskiemu i Bożenie Kulikowskiej za bardzo dobre przygotowanie zawodów oraz  nauczycielom wychowania fizycznego za pomoc w sędziowaniu i sprawnym  przeprowadzeniu zawodów. 

         Pełnomocnik Powiatu Grajewskiego
      Regina Sulewska

Galeria zdjęć

poniedziałek, 24 stycznia 2022

Ferie zimowe z MOSiR

Komentarze (13)

ja bylam na tych zawodach i wiecej na nie nie pojade

Czwórka najlepsza jest tak jest tak jest tak jest a zwłaszcza chlopcy:groszek. andre.trolik,pawełek,wierzbik,zaleś i jakis ktos nie znam.

SP 4 GÓRĄ!!!! jesteście najlepsi!!!!!!!!!!!!!!!!

Zrobili błąd pisze się Bożenie Kiluk. Wiem ponieważ uczy mnie wychowania fizycznego.

a Grajewo 4 znowu chwalicie a siebie nie chwalicie bo nie macie co hehe.........

hehe moja była szkoła oczywiście najlepsza;)) a ja myślałam, że jak pójdziemy z tej szkoły to nie będzie kogo wystawiać na zawody;) a tu patrze, że nie.! hehe super, pozdrawiam wszystkich z SP4 co byli na tych zawodach i wywalczyli te miejsca;)) pozdro;D

SP4 jak zwykle najlepsze miejsca. ;** SP4 górąą. ;**
do `Galia` mamy sie czym chwalic. nie tak jak wasza szkoła. pewnie macie ostatnie mmiejsce. ! my chociaz cos umiemy. a wy to pewnie mieliście z 5 pkt.
pzdr. dla mojej kochanej SP4. xDD

trzeba chwalic to co dobre ;) brawo sp4 ;)

sp.4 najlepsze!!!!!!!!!!!!!!! brawo

Sp4. najlepsze. xDD ;-* Pzd. dla mojej wspaniałej szkoły i klasy VIc. ;) A szczególnie Kasi ;* Ani i Eveliny. ;* i dla Kamila i innych chłopaków. xDD

SP4 najlepsze!!!! zawsze wygrywamy :p jeszcze do dziś mnie nogi boląą po tym CZWÓRBOJU :)!!!

do iga: a niby czemu więcej nie pojedziesz na te zawody???????? podaj powód!!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.