Kraj

  • 2 komentarzy
  • 1960 wyświetleń

Czołówka z tirem

Dwie osoby w szpitalu to efekt czołowego zderzenia forda z tirem. Do wypadku doszło w nocy. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci z Augustowa.

Minionej nocy kilka minut po godzinie 3.00 dyżurny augustowskiej Policji odebrał telefon informujący o groźnie wyglądającym zdarzeniu drogowym. Do wypadku doszło na krajowej „ósemce” w miejscowości Szczebra. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że jadący w kierunku Suwałk 34-letni litewski kierowca forda najprawdopodobniej zjechał na przeciwległy pas ruchu. Tam zderzył się czołowo z jadącym z przeciwka rosyjskim tirem, którym kierował 48-latek. W wyniku wypadku do szpitala ze złamaną nogą i ogólnymi potłuczeniami trafił kierowca galaxy. Natomiast jego 20-letni pasażer po badaniach został zwolniony. Kierujący byli trzeźwi. Droga była zablokowana przez ponad trzy godziny.

Przyczyny i okoliczności zdarzenia ustalają augustowscy policjanci.

 www.podlaska.policja.gov.pl

Komentarze (2)

szczęściarz, jednym słowem...

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.