piątek, 28 stycznia 2022

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 12757 wyświetleń

Ściągali flagi

Trzech mężczyzn, którzy ściągali flagi państwowe z budynku  zatrzymali policjanci z Bielska Podlaskiego
W miniony wtorek wieczorem policjanci z Bielska Podlaskiego otrzymali sygnał od przypadkowego świadka, że młodzi mężczyźni zrywają flagi państwowe z jednego z budynków. Natychmiast we wskazane miejsce przy ul. 11-go Listopada został wysłany policyjny patrol. Trzej stojący pod budynkiem mężczyźni na widok zbliżających się funkcjonariuszy rzucili się do ucieczki. Jednak po krótkim pościgu zostali zatrzymani.

Okazało się, że dwaj 21-letni mężczyźni i ich 23-letni kolega są mieszkańcami Bielska Podlaskiego. Badanie alkomatem wykazało, że byli pod wpływem alkoholu. W powietrzu wydychanym przez najstarszego z nich alkomat wykrył obecność 0,15 promila alkoholu. Urządzenie wskazało również że, jego młodzi koledzy byli pijani i mieli blisko 2 promile alkoholu. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że zatrzymani najpierw pili alkohol na zapleczu budynku, a następnie ściągali wiszące na nim flagi państwowe i rzucali je na chodnik. Za swój postępek odpowiedzą przed sądem. Kodeks karny za usuwanie znaków państwowych przewiduje karę grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

podisnp. Andrzej Baranowski

 

czwartek, 27 stycznia 2022

50 osób zakażonych w Grajewie

Komentarze (2)

w Grajewie tez sciagali ;/

Hehe 0,15 promila :) To jeszcze dopuszczalna norma do jazdy samochodem, można mówić że był klient trzeźwy to tym bardziej powinien odpowiedzieć, młodsi to może nie zdawali sobie sprawy bo już ładnie walnięci byli

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.