czwartek, 7 grudnia 2023

Wiadomości

  • 13 komentarzy
  • 11294 wyświetleń

Chaos wokół ronda

Na skrzyżowaniu ulic Kilińskiego i Szczuki w Szczuczynie trwa budowa ronda. Modernizacja drogi przebiega już dosyć długo i stanowi poważne utrudnienie dla ruchu drogowego o dużym natężeniu na trasie Łomża – Grajewo.

Jest to trasa przejazdowa dla licznych samochodów dostawczych np. typu TIR.
Mieszkańcy Szczuczyna uważają, że rondo jest zbyt wąskie, co grozi zwiększeniem liczby wypadków w tym miejscu, a trasa Grajewo – Szczuczyn już i tak od wielu lat nosi miano „drogi śmierci”. Kierowcy z kolei narzekają na kolejki przed światłami, które zostały zamontowane na okres budowy. Część z nich korzysta z objazdów bocznymi uliczkami, aby nie oczekiwać w tworzących się kolejkach na skrzyżowaniu.

Wszyscy czekają z niecierpliwością na zakończenie robót drogowych. Pytanie od Szczuczynian do władz Grajewa:
- Kiedy to nastąpi?

v.s.
e-Grajewo.pl

czwartek, 7 grudnia 2023

Grajewo. Konsultacje społeczne

Komentarze (13)

Ja się swoim cieniaskiem nie mogę zmieścić a co dopiero TIR-em pozdro a rondo to nie wypał!!!

Co ja mam powiedzieć,! Jak wjeżdżam na te rondo swoją wypasioną furą ledwo się koła mieszczą nie mówiąc o tych dwóch biednych koniach z przodu – nie wiedzą po prostu jak galopować.

ja swojo maszyno nie moge przejechać a co mówic ((((maluchem))))
hahahahahaha

A co maja władze Grajewa do budowy tego ronda ?

może źle ktoś ujął, władze powiatu

A ja uwarzam że to bardzo dobra inwestycja !

już jest zrobione jakby ktoś nie wiedział i to od piątku tak mniej więcej, tak więc artykuł bez sensu, nie mówiąc wcale o jego wartości poznawczej. Może następny będzie lepszy. Powodzenia

Żeby jeżdzić po rondzie nie których kierowców trzeba wysłać na ponowne szkolenie.Kto to widział żeby na rondzie zatrzymywał się TIR i wpuszczał TRAKTOR i wes nie uważaj,a poza tym te rodo nie zda egzaminu we WTORKI,wielki targ,ale chłopy co skupują skóry nie mają gdzie stać chyba że na środku ronda.

a ja uznaję "wartoś poznawczą"; szczerze - dowiedziałam się, że w szczuczynie rondo zbudowali! o matko!
dawno tamtędy nie przejeżdżałam, pozdrawiam szczuczyn!

ale rozpierdolnik wokól tego ronda jest do tej pory praktycznie, co z tego że skonczyła się jego budowa jak i tak jest nic nie warte bo widzialem jak TIR ledwo się przez nie przewlókł, to idiotyzm budować takie rondo, pozdro dla tego kto zwrócił uwage na to w tym artykule

a teraz samochody na tej drodze tak szybko jeżdżą że co chwila widać tylko zmiażdżone lisy koty i psy.bleee.wolniej prosze!

rondo? !!!chyba dla wózków z lalkami!bo nic innego się przez nie nie przeciśnie.Własnie a we wtorek to już se wyobrażam :-()

Ludzie! Litości. Przecież nikt ronda nie robi "z głowy", są normy, obliczenia i to w Szczuczynie jest zrobione w/g dolnej granicy norm bo na tyle było miejsca. A kto nie umie sobie poradzić na takiej powierzchni (jest wystarczająco szeroko nawet dla wolno jadącego TIRa) to na lotnisko i ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć ...

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.