Wiadomości

  • 7 komentarzy
  • 12073 wyświetleń

Budżet Miasta na 2006r

Podczas SesjI Rady Miasta Grajewo, która odbędzie się w dniu 28 grudnia  2005 roku nastapi podjęcie uchwały w sprawie budżetu Miasta na 2006 rok.


Planowany Budżet Miasta Grajewa


Dochód     -    42.182.004 zł
Wydatki    -    45.566.552 zł
Deficyt      -   3.384.548 zł


 


e-Grajewo.pl

piątek, 19 lipca 2024

Weekend w Rajgrodzie

Komentarze (7)

Nie może być, tylko trzy miliony trzysta osiemdziesiąt cztery tysiące pięćset czterdzieści osiem złotych deficytu i ani grosza więcej?

faaajnie... a moze byscie napisali NA CO te pieniadze sa wydawane, bo oni wydaja te pieniadze a nie widac efektu w wygladzie miasta ani w niczym innym...
a tak poza tym to jest przeznaczona jakas suma na remont kina??

Z tymi efektami to nie przesadzajmy, bo jednak efekty widać. Moze nie takie jakby wszyscy oczekiwali, ale biorąc pod uwagę wspólczesne realia, to ta władza robi całkiem sporo.
Bardziej szczególowe informacje szczególnie dot. wydatków jednak by się przydały.

e-cenzura czuwa!!!

A ile bedzie kosztowała wizyta ?

a po co wchodzilismy do tej uni Urzedasy ruszcie glowami placimy ogromne skladki do budzetu UE i tak samo latwo mozemy te pieniadze przelawac do nas Czy brakuje wam pomyslow Rozejzyjcie sie a rozwiazanie przyjdzie samo

Jeżeli chodzi o wydatki budżetu miasta można trochę poszperac w internecie i cos sie znajdzie. Na stronie GUS są takie dane, choć narazie do roku 2004. Można zobaczyć ile miasto wydaje na np. przciwdziłanie alkoholizmowi (ok. 30.000) a ile na szpital (10.000). Jeżeli chodzi o kino- pod pozycją: domy i ośrodki kultury, świetlice i kluby 930810 zł. Wnioski nasuwja sie same. Ponadto zanim ktos doda kolejny pseudointeligentny komentarz radzę pomyśleć czy to co pisze podparte jest jakimikolwiek argumentami i czy ma jakiś sens.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.