poniedziałek, 26 lutego 2024

Sport

Bieg Powstania Warszawskiego

I BIEG PAMIĘCI POWSTANIA WARSZAWSKIEGO.

    Mimo ulewnego deszczu w poniedziałkowy wieczór 1 sierpnia w Grajewie podnad pół setki zawodniczek i zawodników w różnym wieku wzięło udział w I Biegu Pamięci Powstania Warszawskiego. Rywalizowali oni na dystansie 1944 m na terenie Klubu Hades, a trasa oznaczona była biało – czerwonymi zniczami. Był to koleżeński bieg w którym nie było zwycięzców i nie mierzono czasu. Liczył się tylko fakt upamiętnienia tego wydarzenia historycznego poprzez sportową aktywność.

    Impreza miała niezwykłą oprawę. Były plansze z życiorysami osób związanych z Grajewem i okolicami, a biorącymi czynny udział w Powstaniu Warszawskim. Przed startem minutą ciszy uczczono poległych z tego okresu, a startem była seria z karabinu. Na mecie uczestnicy otrzymali okolicznościowe buttony oraz certyfikaty potwierdzające udział w biegu. A po żołnierskiej grochówce wspólnie śpiewano powstańcze pieśni i odbył się quiz historyczny o Powstaniu.

  

                                                                                                                                               WJ

poniedziałek, 26 lutego 2024

Futsal MOSiR Grajewo (tabela)

poniedziałek, 26 lutego 2024

WARMIA Grajewo - ROMINTA Gołdap 2:1

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.