środa, 29 czerwca 2022

Wiadomości

Bezpłatne porady prawne

      Stowarzyszenie Inicjatyw Społeczno - Gospodarczych w Augustowie zaprasza mieszkańców powiatu grajewskiego do Punktu Porad Prawnych i Obywatelskich w Grajewie mieszczącego się w Urzędzie Miasta. W Punkcie Porad Prawnych i Obywatelskich możecie Państwo uzyskać szeroko rozumianą pomoc w zakresie poradnictwa prawnego i obywatelskiego. Porady są udzielane bezpłatnie.

Urząd Miasta Grajewo
ul. Strażacka 6a
19-200 Grajewo

Poniedziałek 14.00-17.00
Środa 10.00-13.00 


       Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na stronie internetowej   www.poradnictwo.sisg.org.pl


       Punkt Porad Prawnych i Obywatelskich działa w ramach projektu „Społeczeństwo obywatelskie – świadome społeczeństwo” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

  
        Burmistrz Miasta Grajewo informuje osoby korzystające z usług poradnictwa prawnego i obywatelskiego, że podmiotem odpowiedzialnym za jakość świadczonych usług (w tym godziny przyjęć) jest wyłącznie Stowarzyszenie Inicjatyw Społeczno - Gospodarczych im. Króla Zygmunta Augusta w Augustowie. Urząd Miasta udostępnia jedynie pomieszczenie i telefon - nr 086 273 08 40.
       Wszelkie uwagi i wnioski należy zgłaszać do Prezesa Zarządu Pana Krzysztofa Anuszkiewicza, tel. 0 87 643 0 100.

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.