Wiadomości

  • 7 komentarzy
  • 2869 wyświetleń

Będzie chodnik między ul. Szpitalną i Targową w Grajewie

Mieszkańcy Grajewa otrzymają do dyspozycji kolejny, nowy chodnik. Szutrową nawierzchnię na odcinku łączącym ulice Targową i Szpitalną zastąpi kostka. Trakt zostanie także oświetlony. To dobra wiadomość dla tych, którzy chodzą tędy na pływalnię, do garażu, czy pobliskich ogrodów działkowych.


Ogłoszony
został przetarg, który wyłoni wykonawcę zadania dotyczącego budowy nawierzchni chodnika i linii oświetleniowej. Oferty można składać do 29 października br. do godz. 11.00 w sekretariacie Urzędu Miasta Grajewo. Ich otwarcie nastąpi 15 minut później. O wyborze najkorzystniejszej zadecyduje zaproponowana cena.


- Wieczorem robi się tu ciemno i dość nieprzyjemnie, nierówna nawierzchnia, liczne kałuże, kiedy pada; podczas mijania się z rowerem, tym bardziej z autem robi się ciasno. - wielokrotnie wskazywali mieszkańcy.

Wyłoniony wykonawca w terminie 100 dni zaprojektuje i wykona z kostki betonowej ciąg pieszy, o szerokości 2,5 m oraz linię oświetleniową z lampami ledowymi 20W oprawionymi na stalowych słupach.

 

e-Grajewo.pl

zobacz:
- "Trakt" Targowa - Szpitalna

 

Komentarze (7)

Bardzo się cieszę,często tam chodzę .
Po deszczu jest strasznie tam.

Wreszcie się doczekamy przyzwoitej drogi.Super !

To nie droga tylko chodnik.

Fajnie ze..chwila.. przecież wszyscy piszą że dziury są na głównej drodze i że u nich pod domem się nie da chodzić że na tu że na tam .. dla mnie a niech tam robią :)

Nareszcie. Oby jak najszybciej zrobili.

Brzydota. Bloki i ciasnota.

slupek tam postawic zeby pojazdy nie mialy przejazdu

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.