wtorek, 28 marca 2023

Sport

  • 3 komentarzy
  • 2079 wyświetleń

Bartosz z powołaniem na zgrupowanie Kadry Polski U-16

Bartosz Mazurek z powołaniem na zgrupowanie Kadry Polski U-16

W 2010 roku, w wieku 3 lat przyszedł z mamą i bratem na trening grupy rocznika 2001, trenowanej wówczas przez trenera Daniela Tuzinowskiego. Treningi miał zacząć starszy brat Arek (r.2004). Mały Bartuś zapytał, czy może trochę pograć w piłkę? Trener Daniel wyraził zgodę i tak zaczęła się wielka przygoda z piłką naszego wychowanka - Bartka Mazurka.

 

Bartek został w Akademii WARMIA MOSiR Grajewo na dłużej, trenując w grupach młodzieżowych swojego rocznika. Zwykle występował w drużynach rocznikowo starszych od siebie u trenerów Jarosława Turowskiego i Kamila Randzio, godnie reprezentując Klub oraz Miasto Grajewo w rozgrywkach ligowych. W 2019 roku przeniósł się do Jagiellonii Bialystok, gdzie w dalszym ciągu rozwija swoje umiejętności piłkarskie.

 

Bartek był systematycznie powoływany na zgrupowania Akademii Młodych Orłów (reprezentacja Polski grup młodzieżowych w młodym wieku).

 

Otrzymaliśmy informację, że dostał powołanie na zgrupowanie Kadry U-16 w dniach 17.02 - 19.02.2023 w Siedlcach. Jest to duży krok w karierze zawodnika. Mamy nadzieję, że w przyszłości Bartek wystąpi w głównej dorosłej kadrze Reprezentacji Polski u boku Roberta Lewandowskiego (o ile ten nie zakończyć kariery reprezentacyjnej i poczeka na Bartka) .

 

Cała Akademia WARMIA MOSiR Grajewo oraz Klub Sportowy WARMIA Grajewo składa gratulacje i mocno trzyma kciuki za dalszy rozwoj zawodnika - wychowanka WARMII MOSiR Grajewo.

 

 

 

 

Bartosz Mazurek związał się Jagiellonią (czytaj)

 

Komentarze (3)

Gratulacje i oby woda sodowa nie...... Powodzenia!

Młody, utalentowany a przede wszystkim bardzo pracowity i skromny chłopak! Bartosz obserwuję twój rozwój od kilku lat! Kibicuję Ci, trzymam za Ciebie kciuki.
Powodzenia Bartosz!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.