Wiadomości

  • 34 komentarzy
  • 8822 wyświetleń

Anna Anders senator widmo

Anna Anders senator widmo

Anna Maria Anders jeździ po świecie, a o wyborcach z Podlasia jakby zapomniała.

Córka generała Andersa zdobyła mandat z wyborach uzupełniających do Senatu, które odbyły się 6 marca ubiegłego roku. Z poparciem PiS startowała z okręgu wyborczego nr 59 obejmującego m.in. Grajewo. Na Anders oddano 30 661 głosów (47,26 %). Drugi wynik miał Mieczysław Bagiński - kandydat PSL, popierany też przez PO i Nowoczesną, który zdobył 26 618 głosów (41,03 %). 

Anders nie ma wprawdzie na Podlasiu, ale w ostatnim półroczu była za to m.in. w Teheranie, Londynie, Nowym Jorku, Los Angeles, San Francisco, Las Vegas, Denver, Waszyngtonie, Rzymie, Kijowie i w Meksyku.  O jej pracy i aktywności na rzecz Podlasia w wyższej izbie parlamentu też niewiele wiadomo.

 

źródło: http://natemat.pl/

Komentarze (34)

/czego nie zrobi się dla prezesa. Cóż ciemny Naród dał się nabrać. Mieliśmy swojego kandydata który znał problematykę naszego województwa a był nim Mieczysław Bagiński. Kiedyś kandydatów przywożono z Polski w teczkach a obecnie nawet z zagranicy którzy mylà Podlasie z Katowicami-żenada. No koment! Jak ta pani spojrzy w twarz wyborcom?

A ja wam powiem widmo nie widmo a czy PSL albo ktoś z po z Podlasia coś gdzieś jakoś komuś zrobił? Odpowiedź sobie sam

Pani Anders zrobiła was w bambuko. Za waszą kasę się wczasuje a w pracy zasówacie. Taka prawda

Obiecanki cacanki a reszcie radość i tylko jeden raz Panią Senator widziano i drugi pewnie będzie przy następnych wyborach, choć i tak nigdy nie oddam głosu na nikogo z PSL Tak chyba może być tylko w Polsce przecież ta Pani nawet języka polskiego nie zna do końca dlaczego tak się stało ?

Proszę nazywać sprawy po imieniu Pani Anders II córka Generała z II małżeństwa z szansonistką, któremu to związkowi był przeciwny cały korpus oficerski. Dziwi mnie, że po tylu latach tzw komuny ten podlaski naród daje się wodzić za nos. Nic się ludziska nie nauczyły, a zwłaszcza logicznego myślenia. 30,6 tys. narodu posłuchało agitatorów, którzy coś obiecali czego zapewne ci ludzie nie są w stanie powtórzyć. W 21 wieku przysłowie "czemuś biedny - boś głupi, czemuś głupiś - boś biedny" nabiera nowego wymiaru.

Brawo "goda "

W Kaczogrodzie wszyscy posłusznie robią co pan Prezes powie. Od racjonalnego myślenia jest pan Prezes. Ludzie obudźcie się. Naprawę pod wpływem obserwacji i faktów można zmienić zdanie. Nikt nie będzie miał do Was pretensji, że zmieniliście zdanie i zaczęliście samodzielnie myśleć, czasami niezgodnie z linią wyznaczoną przez Prezesa.

Podlasiaki maszynki do głosowania na PiS, a potem maja Was w PiS.du

Jak przypominam sobie wypowiedź p. Anders to nie obiecywała zamieszkać w Grajewie ale działać przede wszystkim poza terenami Polski w sprawach ochrony pamięci walk i męczeństwa Polaków. To jednak stara się dotrzymać słowa jakie dała w przeciwieństwie do naszych wcześniejszych senatorów, którzy obiecywali gruszki na wierzbie.

Wybór między kandydatem PIS a komunistą jest prosty! Opublikujecie?

Tak mialo byc i wara od tej Pani.

Jest takie powiedzenie, które w tym przypadku sprawdza się bardzo dobrze "NAWET LELEKA BYLE Z DALEKA" pasuje idealnie. .

Do Lelek: W PiSie za to nie ma komunistów. Prokurator Piotrowicz, ambasador Przyłębski, nic wspólnego z komunistami przecież nie mieli...Ciemny lud wszystko kupi. Za zdrajcę uzna Wałęsę-bo tak powiedział Prezes-a za bohaterów uważa komunistycznego prokuratora skazującego ówczesnych opozycjonistów na śmierć,agenta SB donoszącego na kolegów,albo małego, nieudacznego działacza solidarnościowego,który 13 grudnia spał sobie spokojnie podczas kiedy wszyscy jego przyjaciele siedzieli już w celach...

Przecież PiS to jest PZPR -bis gdzie Kościół Katolicki zastąpił Związek Radziecki. Rząd PiS rządzi totalitarnie, wprowadza reżim a głupi naród nie zdaje z tego sprawy.

Nie wiem czy p. Bagiński byłby lepszym kandydatem, ale przynajmniej byłby na miejscu i można by go na miejscu rozliczyć z tego co robi w senacie lub nie robi. A p. Anders hula po świecie za publiczne pieniądze i szukaj wiatru w polu..

KURSKI obecny szef TVP PiS powiedzial bedac w opzycji ze CIEMNY LUD WSZYSTKO KUPI. I ta zasada kieruje sie OBECNA WLADZA. Kupuje wszystko co powie JAROSLAW KACZYNSKI i WIELEBNY OJCIEC RYDZYK powie dla ktorego malo jest pieniedzy a powininien zyc w ubustwie pomagajac biednym. Prosze zapytac Pania ANDERS, pana Gwiazdowskiego z PiSu, pana Andruszkiewicza z KUKIZ bedac poslami ZIEMI GRAJEWSKIEJ co dla tej ziemi zrobili jak o nia DBAJA. JAROSLAWIE KACZYNSKI wstyd panu ze niszczeje dworzec kolejowy gdzie pracowal panski DZIADEK pan jest czescia GRAJEWA bo tutaj URODZIL sie pana ojciec RAJMUND. PAN widzi GRAJEWO jak potrzebne sa GLOSY

kochaaani platformersi przpomnijcie sobie,ale tak uczciwie, czy któryś z waszych idoli, zaznczył się czynś szczególnym dla tej ziem przez ostatnie tak naprawdę 20 parę lat. Bardzo proszę o przykłady.

Czy to pis czy po czy jakies inne // , senat to powinien byc zlikwidowany bo i tak nie ma nic do gadania, a wy sie tu klocicie a wasi idole z pis czy po pija razem gorzale i sie smieja z tych podzialow

"Miałeś chamie złoty róg, został Ci się ino sznur" te powiedzenie chyba wystarczająco dobrze odzwierciedla sytuację wśród społeczeństwa- byle kogo aby nie swojego bo swój to wróg. Ja już dawno nie mieszkam w Grajewie ale obserwuję swe rodzinne strony i śmiać mi się chce że mając swojego człowieka zagłosowaliście na "przyśtupę".

Tylko człowiek głupi głosuje na Peło czy obrzydliwy PSL. Jak głupich ludzi mamy że popierają osoby które tak się popisaly na taśmach prawdy...Choć na nich są szczerzy. Elektoracie Peło itp... Znaczy że zgadzacie się z tym co oni mówili na wasz temat? Żal mi was...

Trump/w.g twojego rozumowania lepiej jest głosować na ludzi z UFO.
Dorośnij!

Województwo PODLASKIE a PODLASIE to dwie odrębne sprawy. Podlasie to kraina geograficzna nie pokrywająca się zasięgiem z granicami województwa.

Przecież to nasza cecha narodowa szukać przyjaciół i sojuszników daleko za granicą, wierzyć we wszystko co powiedzą, kupić najgorsze g...o byle było zapakowane w błyszczący papierek. Z sąsiadem nawet tym zza płotu drzeć koty, kłócić się za trzy palce ziemi, a najlepiej utopić w łyżce wody. Tylko gdy przyjdzie bieda to nie biegniemy do dalekiego sąsiada trzy wsie dalej tylko mamy pretensję do tego zza miedzy, że mam nie pomógł w biedzie.

ni znali ni widzieli ale wybrali a pani Anders ma teraz wszystkich głęboko w de... bo dostała co chciała więc ludzie przejrzyjcie na oczy przed wyborami a nie słuchajcie obietnic bez pokrycia czy wy dopiero się urpdziliście

Do Trumpa: Odetnij zszarzały kupon i zobacz co się dzieje teraz. Rozpamiętywanie nie ma sensu. Każda władza to zgnilizna posypana lukrem. Głupi ten co tego nie widzi.

Jak będą następne wybory do Sejmu i Senatu to nie ma partii na którą oddałbym swój głos. Każdą partię z partii finansuje jakaś m..ia. Znam takie dwie, jedna to k.....ł a druga to sm. Nie ma uczciwej partii która rządziłaby dla obywateli. Każda rządzi dla siebie. W kościele przekazują na pokaz znak pokoju, a potem dzielą społeczeństwo. tak wygląda dzisiaj Polska. Dla kogo mam być dzisiaj patriotą?

Czemu jeszcze nie była na San Escobar ja się pytam? Proszę o szybką odpowiedź.

Katolico-Bismarck powiedział:
"Daj Polakom rządzić a sami się wykończą"
Ciemny Naród wybrał UFO i ono reprezentuje w Senacie podlasian.

Wszyscy rządzący po jednej kadencji powinni być automatycznie wymieniani i powinni pracować jak my wszyscy a nie całe życie tylko kłótnie i waśnie o lepsze stołki i kasę, ale my wszyscy na to pozwalamy

a po i nowoczesna to lepsze robili i robią to samo

A mi także nie podoba się PO,PIS a szczególnie PSL a głosowałem na nazwisko i człowieka jakim był nasz kandydat do Senatu-Mieczysław Bagiński a nie na spadochroniarza któremu spłacać trzeba za głosy Polonii- osobę którą określa się mianem "Widma"

Do "neutralnej":
Rolą senatora RP jest nadzorowanie pracy Sejmu RP i reprezentowanie swoich wyborców w Parlamencie. Sprawy polityki zagranicznej są w gestii Rządu i Prezydenta RP. Usprawiedliwając p. Anders tak jak to Pani zrobiła daje Pani świadectwo, że ma już Pani całkowicie wyprany mózg przez propagandę PiS (tak jak za komuny przez propagandę PZPR).

Aga- lepiej nie można było tego ująć, niestety ale tym z lepszego nie przetłumaczysz bowiem na oczach mają klapki a w głowie zamiast rozumu chyba sieczkę.To świadczy jak daleko nam do Europy.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.