poniedziałek, 4 grudnia 2023

Wiadomości

  • 17 komentarzy
  • 10283 wyświetleń

Alejki na cmentarzu gotowe

Alejki na cmentarzu już gotowe.

Zarząd Stowarzyszenia Lepsze Grajewo pragnie poinformować, że dzięki życzliwości oraz ofiarności osób, które wspomogły kwestę w dniach 1-2 listopada 2014 r. udało się zbudować kolejne metry alejek na cmentarzu parafialnym w Grajewie. 

Odwiedzający grajewską nekropolię uznali za słuszną naszą inicjatywę, która weszła już do tradycji i przekłada się na ilość zebranych funduszy.

Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania na ręce ludzi dobrej woli, którzy okazali serce w postaci wkładów do puszek, a także tych którzy tak wspaniale przygotowali kwestę i uczestniczyli w niej samodzielnie kwestując.

W imieniu Zarządu Stowarzyszenia Lepsze Grajewo

Tomasz Strózik
sekretarz SLG

poniedziałek, 4 grudnia 2023

Kondolencje mł. bryg. Andrzejowi Beczko

niedziela, 3 grudnia 2023

Kondolencje p. Leszkowi Laszczkowskiemu

Komentarze (17)

Wreszcie będzie można normalnie chodzić, a ni stawiać każdy krok z nadzieją, że się zaraz połamie. Jak najbardziej na plus

Lepiej odnowić kaplicę i oświetlić ja bym wyglądała jak na zabytek przystało

prosimy o przedłużenie tych alejek, bo pod górką można połamać nogi

Panie Kielczewski, dziękujemy za załoźenie stowarzyszenia "Lepsze Grajewo". Faktycznie Wy chcecie i umiecie dla Grajewa coś dobrego zrobić. Dziekujemy.
Nauczyciele, Waszą winą jest zaniedbane Grajewo, wiele lat rządziliście i mamy to co mamy, jedynie wstyd na całe województwo.

Zgadzam sie absolutnie z P. Brodą..zaniedbane grajewo to przede wszystkim 2 kadencje pewnego pana Burmistrza..piekne mowy to malo, bycie dobrym nauczycielem to tez malo do Burmistrzowania..no i mamy to co mamy..Wygląd Grajewa to wstyd na całe wojewodztwo a jesli chodzi o skrzyzowanie przed torami to wstyd na całą Polskę..niestety..

a gdzie dalsze alejki .

Franciszku Brodo , wara ci od nauczycieli. Gdyby nie my, nie umiałbys dzisiaj się podpisać . A w kwestii wstydu, to najwięcej się go najadłem za rządów K. W /

Może trzeba dyrektora alejek powołać co wy na to?

Jak można pisać "Alejki na cmentarzu gotowe" .? Alejki były isą i będą.Na temat ich gotowości jak ktoś piszę to niech pisze sumiennie. Alejki są wyłożone kostką tylko częściowo a więc i "alejki na cmentarzu zostały częściowo odrestaurowane".

Nauczycielu, oj słabym jesteś nauczycielem, "ci" w korespondenji do kogoś pisze się z duźej litery.

Karolu, zaimek "ci" w korespondencji pisze się wielką literą przez wzgląd na szacunek dla adresata. Trudno tu o taki, gdy ktos mnie obraża , bo jakis inny nauczyciel mu się nie spodobał. Nie wolno mierzyć wszystkich jedną miarą. A nauczycielem jestem dobrym , tak oceniają mnie moi byli już uczniowie. Pozdrawiam.

Od kiedy komentarz to korespondencja ? Poza tym jak się do kogoś nie ma szacunku to się pisze z małej litery. Zawsze jak coś się dzieje w mieście musi się wylewać żółć z zazdrośników którym nie udało się dostać stołka -.-

Jak zwykle tu o chlebie a oni o niebie. Całe Grajewo :(

Uderz w stół, a noźyce (nauczyciel) się odezwą. Ha, ha.

Nauczycielu, przepraszam za uogólnienie. Miałem na myśli nauczycieli w Grajewie sprawujacych władzę. Była to i jest największa grupa zawodowa, która współrządziła Grajewem. Zatem Ci właśnie nauczyciele przysłuźyli się negatywnie dla Grajewa. Jeszcze raz przepraszam Pana.

Brawo organizatorom. Cieszę się, że ktoś w tym mieście jest gotów zrobić coś pożytecznego dla ogółu.

Franciszku Brodo, przeprosiny przyjęte. Pozdrawiam :))

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.