Sport

Akademia Piłkarska Warmii

Po wakacyjnej przerwie do zajęć wracają dzieci trenujące piłkę nożną w Akademii Piłkarskiej WARMIA Grajewo. Pierwszy trening po trwającej miesiąc pauzie odbędzie się w poniedziałek 5 sierpnia o godzinie 16:30 na Stadionie Miejskim w Grajewie.

Ze względu na spodziewaną i zapowiadaną przez część Rodziców niepełną frekwencję (wciąż trwające wakacje, wyjazdy dzieci itp.) zajęcia odbędą się w jednym terminie dla wszystkich uczestników Akademii, którzy będą trenowali w dwóch grupach – starszej i młodszej. W najbliższym czasie mali zawodnicy zostaną podzieleni na trzy grupy rocznikowe: 2003/2004, 2005/2006 i 2007/2008. Już od września obie starsze grupy rozpoczną występy w Podlaskiej Lidze Żaków i Orlików do której zostały zgłoszony. Młodzi wychowankowie Akademii będą brali udział w turniejach rozgrywanych w ramach rozgrywek ligowych w których będą rywalizowali z rówieśnikami z innych miejscowości. Po poniedziałkowych zajęciach następny trening odbędzie się w czwartek 8 sierpnia również o 16:30.

 

Autor: Janusz Szumowski

http://kswarmiagrajewo.org

http://facebook.com/warmia

czwartek, 11 lipca 2024

Dni Grajewa na sportowo

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.