niedziela, 26 czerwca 2022

Wiadomości

AGRO PODLASIE - jesień 2008


"Dziś i jutro rolnictwa Polski północno-wschodniej"


W dniach 7-8 listopada odbyła się w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego w Niećkowie konferencja  "AGRO PODLASIE - jesień 2008".
Na spotkaniu omówiono aktualną sytuację w podlaskim rolnictwie. Zebrani mogli wysłuchać wykładów na temat "Wspólnej Polityki Rolnej Unii Europejskiej", "Grupy producentów rolnych odpowiedzią na wolny rynek" a także "Mleczne kontra mięsne - za i przeciw".
 
Galeria zdjęć

Rolnictwo w Polsce północno-wschodniej jest najważniejszym sektorem gospodarki, fakt ten niesie ze sobą wiele korzyści, ale również ogrom obowiązków i wyzwań. ". Ostatnie lata, to czas poważnych przemian, merytorycznych, jakościowych i finansowych. Z powyższych czynników zrodził się pomysł konferencji "Dziś i jutro rolnictwa Polski północno-wschodniej". Goście zyskali niepowtarzalną szansę na spotkanie i debatę o tematach dla rolnictwa najistotniejszych, wśród osób odpowiedzialnych za kształt polityki rolnej naszego regionu, wśród ludzi bezpośrednio związanych z uprawą ziemi, hodowlą bydła, trzody chlewnej i producentów mleka - dyrektor ZS w Niećkowie Artur Kuczyński
 
e-Grajewo.pl

Część artystyczną przygotowali uczniowie Zespołu Szkół w Niećkowie.


Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.