II Liga Tenisa Stołowego

aktualizacja: 2020-12-08 16:28:05     nr wiadomości: 44213     przeczytano: 2004     Ilość komentarzy komentarze: 3

Od 16 października 2020 r. trwają rozgrywki drużynowe województwa podlaskiego - II liga tenisa stołowego kobiet i mężczyzn. Wśród 10 drużyn w rywalizacji drużyn męskich udział bierze drużyna sekcji tenisa stołowego Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grajewie.

W składzie grajewskiej drużyny występują zawodnicy: Marek Krymski, Marcin Zawistowski, Tyberiusz Królewicz, Krystian Maciorowski, Sebastian Janiszewski, Mariusz Janiszewski, Mateusz Marczykowski i Patryk Dondera.

Po sześciu rozegranych kolejkach grajewska drużyna zajmuje czwartą lokatę z dorobkiem 6 punktów przy 2 zwycięstwach, 2 remisach i 2 przegranych meczach. W tym sezonie celem drużyny jest utrzymanie oraz rozwijanie poziomu gry przez zawodników z dłuższym stażem zawodniczym jak i debiutujących na szczeblu wojewódzkim w tej randze rozgrywek. W dotychczasowych meczach komplet punktów na pierwszym stole zdobył niezawodny Marek Krymski oraz pierwsze punkty zdobyli zawodnicy debiutujący: Marcin Zawistowski i najmłodszy wychowanek MOSiR - Sebastian Janiszewski. Do zakończenia pierwszej rundy zostały trzy mecze w Grajewie z I Ósemką, ATS i MOKS – drużynami z Białegostoku.

Oprócz tych rozgrywek zawodnicy uczestniczą w turniejach klasyfikacyjnych i w listopadowym Grand Prix Województwa seniorów na 39 startujących zawodników wysokie 7 miejsce wywalczył Tyberiusz Królewicz, a junior Sebastian Janiszewski zaliczył 2 zwycięstwa i wywalczył 25 miejsce.

 

Brawo dla wszystkich!
Napisał: Tomasz dodano: 2020-12-09 13:06:19

Tak trenerze trzymać jak w niewielu klubach a to tyko sekcja niejedna z wielu w MOSiR i są trenujący i startujący od skrzata do seniora.
Napisał: mieszkaniec5 dodano: 2020-12-09 19:16:15

Kochani, Super atmosfera, super trener (prawdziwy społecznik - sam rozstawia i składa stoły). Podczas zajęć zajmuje się najmłodszymi. Myślę, że jest to w obecnych, trudnych czasach najlepsza sekcja MOSiR. Pozdrowienia Gieniu !!!!!
Napisał: Wujek dodano: 2020-12-12 22:37:44

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.