Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 11604 wyświetleń

Ukradli kasę z automatu


Grajewscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy ukradli 600 złotych z automatu do gier. 19 i 31-latek trafili do policyjnego aresztu. Teraz ich sprawą zajmie się sąd.

13 października br., tuż po godzinie 20.00, dyżurny grajewskiej Policji otrzymał informację o kradzieży pieniędzy z automatu do gier. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący ciężarówką mieszkaniec Kętrzyna zatrzymał się na jednej ze stacji paliw w Grajewie. Tam rozpoczął grę na maszynie do gier wpłacając do automatu 600 złotych. Po chwili inny kierowca poprosił go o przestawienie samochodu. Gdy mężczyzna wrócił do budynku stacji w automacie nie było już pieniędzy. O tym, co się stało natychmiast powiadomił policjantów. Ich szybka reakcja doprowadziła do zatrzymania sprawców tej kradzieży.

Okazali się nimi 19 i 31-letni mieszkańcy miasta. Obaj byli pijani. Badanie alkomatem u starszego z nich wykazało ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie, a u drugiego ponad 1,5 promila. Funkcjonariusze odzyskali także skradzione pieniądze. Obaj mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Teraz za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem - KWP Białystok

wtorek, 9 sierpnia 2022

AGROCENTRUM zatrudni kierowców

poniedziałek, 8 sierpnia 2022

Nietypowa kolizja w Piątnicy

Komentarze (1)

no a gra na automatach była przecież legalna :_-)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.