Nowe bramki w Białaszewie

aktualizacja: 2020-09-28 22:00:51     nr wiadomości: 43534     przeczytano: 2459     Ilość komentarzy komentarze: 1

Wójt Gminy Grajewo Pan Stanisław Szleter w ramach działań gminnej profilaktyki poprzez sport przeznaczył środki i zakupił bramki piłkarskie. Klasa VIII, najstarsza, sprawnie rozpakowała przesyłkę i zmontowała bramki. Chwilę potem ruszył pierwszy trening piłkarski. Zdobywczynią pierwszego, inauguracyjnego gola była Oliwia Niewiadomska z klasy VI. Brawo Oliwka!!! Pozostałe klasy również nie próżnowały i zdobywały piękne gole. Radość była wielka, a lekcja mijała błyskawicznie.

Nowy, bezpieczny, profesjonalny sprzęt z pewnością da nam jeszcze wiele radości i zachęci do intensywnego treningu. Otrzymane bramki służyć będą uczniom podczas lekcji wychowania fizycznego, uczestnikom gminnych zajęć sportowo - rekreacyjnych oraz mieszkańcom Gminy Grajewo do aktywnego spędzania czasu wolnego.

Mamy nadzieję, że już niedługo będziemy mogli zaprosić naszych kolegów i koleżanki ze szkół podstawowych Gminy Grajewo na II Turniej Piłki Nożnej. Do zobaczenia!

Brawo Białaszewo!!! Tam zawsze coś się dzieje.
Napisał: Karol dodano: 2020-09-29 11:10:57

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.